שאלה 322574
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

מפחדת על סיום החוזה של הדירה עם שותף היסטרי

ליטל בת 30 | כתבה את השאלה ב-02/04/21 בשעה 13:55

שלום לכולם,

למרות שאני ובעל הדירה די הסתדרנו ועד עכשיו הוא נענה לכמעט כל הבקשות שהיו לי\לנו וגם אם זה לא התאפשר תמיד היה יחסית מנומס וכן ניסה למצוא פשרה, השותף שלי ובעל הדירה לא. השותף שלי כל הזמן טוען שהבעל דירה מנסה להשתמש בתמימות שלי ולעבוד עליי.
לדוגמא, הבעל דירה החליט שהוא רוצה למכור את הדירה והביא מתווך. קבענו שלפחות פעם אחת בשבוע (יום שישי) הוא יגיע עם לקוחות (משהו שנראה לי לגיטימי סך הכל). אבל השותף קבע שהמתווך יגיע רק כשהוא נמצא (מפחד על הדברים שלו בדירה), ורק בתיאום מראש, אבל לא קבע יום מסויים, ואז כל פעם דחה\ביטל למתווך כשהוא אמר שהוא מגיע ביום שישי (לפעמים גם אחרי שהמתווך היה כבר בדלת). בוודאי שזה בסופו של דבר גרם לתקלים בין הבעל דירה ובין השותף, ובסופו של דבר גרם לבעל דירה לרדת מהרעיון של מכירת הדירה (לפחות בזמן שאנחנו נמצאים שם).
אני והשותף מסיימים שכירות בסוף חודש אפריל. אני לא ממשיכה איתו יותר, הוא עובר לגור עם חבר שלו. דיברתי עם הבעל דירה ואמרתי לו שאנחנו לא מחדשים חוזה, הוא ציין שהוא רוצה את זה כתוב, אז כתבתי לו גם הודעה בוואטסאפ שאני והשותף מסיימים חוזה ואנחנו עוזבים את הדירה. לא חשבתי שתהיה עם זה בעיה, אבל כשסיפרתי את זה לשותף, הוא ממש התעצבן. הוא אמר שבעצם אני חתמתי בשמו על משהו שהוא לא הסכים עליו.
בנוסף הוא אמר שהבעל דירה ירצה להתנקם ועכשיו כשיש לו הודעה בכתב על זה שאנחנו עוזבים, ואין לנו קלף מיקוח מולו, הם יפקידו לנו את הצ'קים של הערבות אם הם ימצאו משהו שלא בסדר עם הדירה (הדירה והחפצים בפנים כולם בסדר סך הכל ואנחנו לא גולשים בשום תשלומים).
הוא ממש הלחיץ אותי לגבי זה, וגם לגבי העובדה שעשיתי משהו בשמו ללא התייעצות (הוא כבר דיבר עם הבעל דירה ואמר לו כמה פעמים שהוא עוזב בטלפון גם בשמי וגם בשמו בלי שהייתי נוכחת).

האם השותף צודק?

כן, הייתי צריכה להיות יותר זהירה
 
1
לא, השותף היסטרי
 
29

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בית, שכנים ושותפים "

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->