הקרונה ומה שמסביב
 
שאלה 322934
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

עשיתי שני חיסונים, אבל הם לא נרשמו במערכת. לעשות עוד שניים בשביל התעודה?

אברהם בן 24 | כתב את השאלה ב-06/04/21 בשעה 16:07

נשמע הזוי, אבל הייתי חייב לעשות חיסון דחוף-דחוף כי אני גר עם אנשים בקבוצת סיכון. אז עליתי מחדש לארץ ומיד הלכתי למתחם חיסונים של מד"א. קיבלתי זריקה ו"רשמו אותי במחשב" (קיבלתי SMS). אז כעבור שלוש שבועות מה מתברר? שמד"א הספיקו עם מבצע החיסונים בדיוק לפני שהייתי חייב לקבל את המנה השניה. אז לא ויתרתי. הגעתי בזמן המתוכנן לאותו המקום שבו היה מד"א קודם. והפתעה: היו שם אנשים ללא מדי מד"א, שנתנו מנה שניה בלבד.
הבחור שהזריק לי רשם את המספר שלי, את תעודת הזהות ואת מספר הבקבוקון על דף נייר ולא יודע אם הזינו את זה במחשב או לא. יותר מכך, לא הייתי אסרטיבי מספיק ולא שאלתי מאיזה אירגון הם. אז לא יודע מי עשה את הזריקה השניה! לא קיבלתי שום מסמך ליד שבו הוכחה לכך שאני מחוסן. כאילו כלום ממש.

המידע לא התקבל בקופת החולים (שזה לא מפתיע. הם לא מטפלים בכלל במי שגר בחו"ל יותר מ-18 חודשים ברצף. בארץ עושים ים בעיות לאזרחים חוזרים) ובמד"א אומרים שזה מזמן לא באחריות שלהם.

בקיצור, האופציות שלי הם להיות מחוסן בלי תעודות או להתחסן מחדש רק בשביל לקבל תעודה. עד שקופת החולים תסכים לתת לי שירות יעברו עוד שלושה חודשים. וזה אומר שהחיסון הראשון "יפוג" תוקף כי לפי המערכת לא עשיתי את השני. אז השלישי יהיה "ראשון מחדש" כביכול. לא יודע עד כמה זה מסוכן לבריאות, מקווה שלא.

השאלה היא האם יש דרך לסדר את הבעיה? במשרד הבריאות אין עם מי לדבר, זה מענה אוטומטי. בקופת החולים לא מוכנים לתת לי שום שירות. במד"א אומרים שכבר מסרו את כל המידע לקופת החולים וזה כבר לא באחריותם. עם מי עוד אפשר לדבר?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "הקורנה ומה שמסביב"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->