הקרונה ומה שמסביב
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

איך העולם עיוור כל כך למתרחש?!

עוד אחד בן 19 | כתב את השאלה ב-28/05/21 בשעה 20:36

לאנשי ASKPEOPLE שלום רב.

אני לא מבין , איך כל העולם עיוור כל כך למתרחש. כיצד אנשים , שמעולם לא היו פה , מעולם לא סבלו את הסבל ,של עוטף עזה, ומעולם לא הרגישו שהמוות קרוב אליהם , ואל ילדיהם , באופן קבוע ומתמיד, מעיזים לנקוף אצבע כנגד ישראל. איך אנשים שמעולם לא חיו בפחד , שתיפול עליהם רקטה , ותפוצץ את גפיהם וגפי יקירהם כאילו היו כוס זכוכית דקה מעיזים להרים את אפם על ידנו ולבקר אותנו?!האנשים הללו כה צבועים , כי אני בספק שבמידה והם היו במקומנו הם היו נוהגים אחרת. כאילו שאנחנו אוהבים לשאת בנטל הזה. השאלה המתבקשת , היא למה שאותם מתחסדים , פשוט לא יבואו ויקחו אותם(כל רצועת עזה וכיוצא בכך) אליהם , אם אנו עושים עבודה כה גרועה?! זה יוריד מאיתנו , נטל רב , צבאי וכלכלי.

הגרוע שבדבר , הוא שהרבה מאשימים אותנו בדברים כמו הכיבוש - בלי שהם בכלל מודעים למה שקורה.(ולמרות שלא ניתן להכחיש שישראל לא הייתה מאה אחוז לאורך ההיסטוריה - העם הפלסטיני עשה דברים גרועים בהרבה ללא שמץ של ספק.) לא חסרים סרטונים שרצים ברשתות החברתיות , שמראים את הסניליות האינפנטילית , של האנשים שצועקים "free Palestine" , בהם רואים כיצד שואלים אותם שאלות כאלה ואחרות , ורואים שהידע שיש להם בנושא מוצק כמו המצב המדיני והפוליטי בישראל. כמה טיפשים מסוגלים אנשים להיות , בעודם אוכלים את הטראש שהם רואים , בלי ולברר ולו טיפה ממה שהם רואים? איך אנשים טיפשים כאלה בכלל קיימים עדיין?!

אך הנורא שבדבר , זה שטיפשים כאלה קיימים גם אצלנו , בשני צידי המתרס. מורעלים , שטופי מוח , ונטולי יכולת מחשבה עצמאית , שלא יודעים להבדיל בין טוב לרע , ואומרים דברים מזעזעים ומבצעים לא פחות.
אל תבינו אותי לא נכון, אני הכי בעד המדינה , אך יש אנשים שהתנהגו בצורה כה טיפשית , שגם אם נתעלם מחוסר המוסר שבהתנהגות שלהם , הם עדיין יהוו פגיעה ישירה , בנו , כי מה שהם מפרסמים , הוא נשק לחדשות של מדינות זרות שגם כך , לא אוהבות אותנו. בנוסף הם גם גורמים , למתיחות לבעבע יותר, שזה רק גורע.

ולמי מכם שמת להגיד שאני צריך להבין אותם, אני לא אסתייג , שבמידה וחלילה יתקפו אותי , אני אשתמש באלימות. אך לשם מה אנשים ביצעו לינצ'ים(על אף המספר הקטן ביחס לזה של הערבים), וקראו "מוות לערבים" , בצורה כה עיוורת , שרק ממחישה את חוסר המודעות שיש לאנשים בישראל? מה גם שחלק מהערבים בכלל נוצרים , ואין להם חלק ממה שהמוסלמים עושים. ולא רק זה , גם יש אנשים מוסלמים שאשכרה תומכים בנו (מבפנים ומבחוץ על אף מורת המצב).

הטיפשות של האנשים , גם מבפנים , וגם מבחוץ שאוכלים את הפייק הניוז( בהם גם יהודים וערבים ) כאילו היו תורה מסיני , רק ממחישה כמה אינפנטילים , פרימיטיביים , וניתנים לתמרון (ובקלות רבה יש לציין) האנשים של היום , ואני פשוט לא מצליח לעכל את זה . אני מניח שכבר שמעתם על לא מעט מקרים של פייק ניוז כך שאני סבור שאתם יודעים על מה אני מדבר , ובמידה ולא , אז חיפוש קל ברשתות החברתיות יאפשר לכם למצוא שפע של דברי הסתה .(בעיקר בטלגרם)

דבר אחרון, זה שאם אתם רוצים להגיד לי שאני יהיר , שחושב את עצמו למבין הכל , אז אבהיר , שאני לא רואה את עצמי כאחד כזה. כל מה שהצגתי לכם היה את נקודת המבט שלי , ואני בטוח שהיא מורכבת ממה שהיא נראית- ולכן העליתי את הפוסט הזה- במטרה להבין.

רציתי לפרוק , ואשמח לשמוע את דעתכם ואולי אפילו להבין שאני טועה.
תודה מראש לקוראים ולעונים ברצינות.

עוד אחד צירף תמונה לשאלתו:

האם אנשים ברחבי העולם וגם בארץ יש אנשים שהם טיפשים כל כך?

כן
 
19
לא
 
0
התמונה מורכבת יותר ממה שהיא נראית.
 
4

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "הקורנה ומה שמסביב"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->