שאלה 332227
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

חוששת שיפיצו תמונות שלי ברשת, מה עושים?

אנונימית בת 22 | כתבה את השאלה ב-28/07/21 בשעה 19:46

היי, מבקשת מראש לא לשפוט. אפשר להביע דעה מכבדת אבל בטח שלא כינויי גנאי שלא יעזרו לסיטואציה. תהיו בוגרים בבקשה.

אחרי התיכון הייתי עם מספר גברים ונהנתי מכל רגע. לדעתי זה לגמרי בסדר כל עוד הכל נעשה בהסכמה ואת נהנת. אני עדיין חושבת ככה, גם במבט לאחור, גם אם היו אנשים שהייתי מעדיפה לא לפגוש.
ככה הייתי שנתיים ולא חשבתי על ההשלכות של ההמשך, וגם לא היו אמורות להיות יותר מדי השלכות היות והכל אמור להיות דיסקרטי וגברים אמורים לדעת שkiss and tell הופך אותם להרבה פחות גבריים (ספויילר אלרט: מסתבר שהם לא יודעים זאת)

כחלק מרצון לקבל תשומת לב, בתור מישהי שעברה חיים לא קלים (אחסוך מכם את הרקע שלי) ושהייתה ועדיין יש לה משפחה שלא הייתי מאחלת גם לאויבים שלי.. שלחתי פה ושם תמונות.
לא חושפניות מדי, ולא בכוח.. הכל היה ברצון ולא הרגשתי שסחטו אותי.

מאז אני בזוגיות שנתיים, זוגיות חזקה ומכילה ובן הזוג יודע המון על העבר שלי כבר מהדייט הראשון וכפי שניתן לראות, זה לא מזיז לו אחרת לא היינו יוצאים שנתיים+.
בערך לפני שנה חוויתי אירוע קצת מטלטל.
קיבלתי שיחות טלפון מחסום, אחת לבערך שבועיים, בלילות. שבהן בחור אומר לי שהוא רוצה לשכב איתי, מתאר לי מה היה עושה לי מבלי ששאלתי, משתמש במילים מאוד מחפיצות. אמר שיגיד לי מי הוא רק אם אסכים לשכב איתו (שזה מאוד מטופש להגיד דבר כזה, הרי מן הסתם שאדע מי אתה אם אשכב איתך). בכל אופן הרגשתי מאוד מוטרדת ודיווחתי למשטרה, שלטענתם הזמינה אותו לחקירה וזה נסגר בלי טיפול.

הם גם נתנו לי את השם שלו ובהתחלה לא זיהיתי. לאחר שבדקתי באחת מהרשתות החברתיות, מסתבר שמדובר במישהו שהיו לנו שיחות עם אופן מיני אך זה לא אמור לתת לו את הלגיטימציה להטריד בחורה בטלפון (ועכשיו כל הגברים הפרימיטיביים יגידו שזו אשמתי, ואולי גם כמה בחורות שמעולם לא יצא להן לעבור הטרדה מינית).
נשארתי מוטרדת עם המון סימני שאלה והצלחתי מעט להדחיק את זה מאז.

ממש עכשיו לפני שכתבתי את השאלה, קיבלתי הודעה מחשבון פיקטיבי ברשת חברתית, שטוען כי חבר שלו אמר לו שהוא קיבל ממני תמונה חושפנית (גם תיאר מה היה בה). לא ברור אם מדובר באותו בחור או לא.
אני אכולת סרטים. לא יודעת מה יקרה אם התמונות האלו יצאו החוצה. אני מפחדת שזה התחיל בסיפור מאוזן לאוזן, יעבור למבטים חודרניים ברחוב ויסתיים בתמונות שיופצו לכל עבר. אני לא יודעת מה לעשות כדי לעצור את זה, ואפילו להרגיש מוטרדת אני לא יכולה, כי כל אדם שקרא את הסיפור עד כאן ככל הנראה חושב לעצמו שאני איזו מופקרת, כשבפועל אני בחורה טובה שסך הכל נהנתה כל עוד יכלה.
אני לא יודעת עם מי לדבר על זה, ואם לדבר על זה.
אני מבקשת בעיקר תמיכה ועזרה להבין איך מתקדמים מכאן ואיך מצליחים להשאיר את הסיפורים האלו מאחור.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (12) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->