0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

הסקס הראשון שלי היה ברובו עם זקפה חלקית וללא זקפה אך עדיין הפרטנרית גנחה. איך?

אנונימי בן 27 | כתב את השאלה ב-02/08/21 בשעה 12:00

אז לפני שנתיים, בגיל 25, באתי עם מישהו כדי להיפגש עם מישהי שממש לא לטעמי והייתה עם שיער קצר, אבל הייתה מטרה אחת, לאבד בתולין.

היינו 3 גברים עם אישה אחת, הם בני 60 פלוס ואני הצעיר. האישה הייתה אז בת 38. אני יחד עם 2 הגברים פינקנו אותה בעיסוי וממרחים ריחניים ואנחנו נישקנו, לקננו ודגדגנו אותה. אחרי זה היא ואני עברנו למיטה הזוגית ועשינו סקס.

כיוון שהיא לא הייתה לטעמי, לא עמד לי, אבל בכל זאת חדרתי לה! כשהיא שכבה עליי החדירה לא הייתה עמוקה, ואז כשהתחלנו להשתולל יותר במיטה ואז היא שכבה והייתי מעליה, הייתי נזכר בסרטי פורנו חחח איך עושים את הביצועים והתנוחות, נכנסתי בה והיא התחילה לגנוח. האם זה באמת אומר שאפשר לספק אישה בסקס עם זקפה חלקית או ללא זקפה ? זה תלוי באורך (כשמזדקף לי על מלא אני מגיע לסביבות ה 20-21 ס"מ וללא זקפה בסביבות 15-18 ס"מ, תלוי בקשיחות ובהתכווצויות)? למיטב זכרוני מה שאיכשהו שיפר אז את הזקפה, חוץ מהפינוקים, זה גם זה שהיא מצצה לי קצת. למרות שתמיד חשבתי שאני לא בעד שהיא תמצוץ לי, מהסטוץ הזה הבנתי שזה יכול לשפר את החשק המיני. אז כאן הופתעתי מעצמי ולא יודע אם זה לטובה או לרעה. כי מצד שני, כשאמצא בת זוג, לא בטוח שהיא תאהב מציצות.

ואני קצת ממורמר מזה שאולי כשאהיה עם מישהי לטעמי זה גם יכול לחזור. מגיל 19, לפעמים קורה שכשאני מאונן ורוצה להגיע לזקפה מלאה ולגמור, קורה לי שאני רק שופך בלי זקפה ולפעמים קורה כשאני מאונן אז יש רק זקפה בלי שפיך. האם אני בבעיה? אולי הגזמתי עם האוננות בנעוריי וזאת התוצאה?

לרוב אני מצליח לגמור עם זקפה כשאני מטפח את עצמי במקלחת (מקצץ שיער במקומות אינטימיים, בית שחי, כתפיים, חזה ועוד). זה גורם לי לחשוב שסקס טוב יכול להיות לי אם אני עם בת הזוג שתהיה לי נגלח אחת לשני כל מיני איברים, בהתאם לרצוננו. לדעתי זה גם מרים את הביטחון כי זה גורם לתחושת רעננות, אז נשמע שזה מאוד טבעי. כמובן אני אשלב זאת עם הניסיון שקיבלתי מהסטוץ הראשון, אני גם אפנק אותה עם ממרחים ובשמים.

שורה תחתונה ולפי האמור לעיל, האם הכול בסדר איתי או שיש לי ממה לדאוג?

האם יש לי בעיה בתפקוד המיני לפי האמור לעיל?

כן. לגבר אמתי צריך לעמוד בכל סקס עם כל אחת ובכל אוננות
 
6
לא. המראה החיצוני של האישה משפיע על התפקוד המיני
 
5
אין ממה לחשוש. כל פעם הזיקפות משתנות, באות והולכות
 
20
זה רק אומר שרצוי בכל גיל להתגבות בכדורים לשיפור זקפה
 
1

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->