שאלה 336962
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

קופאית בתחנת דלק, לקוח קילל אותי ״יבת זונה״ למה זה מגיע לי?

Daniel בת 21 | כתבה את השאלה ב-01/10/21 בשעה 14:15

אני עושה מועדפת בתחנת דלק כבר 4 חודשים באזור ש99 אחוז לקוחות בדואים (תכף תבינו למה אני מציינת) והתחנה שלי פעילה מאד ואין דקה של הפסקה כי יש המון אנשים. יש רק עובד אחד במשמרת לצערי.

אבל זהו כבר נשבר לי . כמה כבר אפשר להיות נחמדה ללקוחות רעים? כשכנסתי לעבודה בחודשים הראשונים כטירונית, כשמישהו קילל אותי (על משהו שלא באשמתי) , אז הייתי סותמת כי זה לא הזיז לי.
אבל פתאום עכשיו, כשנשארו לי רק עוד חודשיים אחרונים, אני כבר לא יודעת איך להתמודד יותר עם קללןת של אנשים, עם כמה שאני נחמדה יש אנשים שמתנהגים אליי רע. אז אני אומרת לעצמי אולי לא הם הבעיה אלא אני. אןלי אני לא מספיק נחמדה?
אני אכתוב כאן כמה מקרים, כי אני מאד רוצה שתשפטו אותי, אןלי באמת בכלל אני הבעייתית פה?

מקרים לדוגמא:
- לקוח ביקש שאני אעשה לו מבצע על כמה פריטים וזה לא אפשרי כי אין מבצע וזה לא שאני יכולה באמת לעשות. אז הסברתי לו יפה ואמרתי לו תאמין לי אם הייתי המנהלת הייתי עושה לך בכיף אבל זה לא אפשרי וחייכתי אליו פתאום הוא כבר לא נחמד וקילל אותי יבת זונה ישרמוטה

- הכנתי לבחור קפה, הבאתי לו והוא אומר לי גועל נפש של קפה מה זה, אמרתי לו בסדר הכל טוב תביא לי אני אכין לך חדש למה אתה עצבני, ואז הוא אמר לי ״יאלה יאלה לכי תכיני כבר״ , הייתי בהלם עניתי לו ואמרתי לו ״אני אשתך? לא, תדבר אליי יפה״ (מה לעשות שהוא רגיל לצעוק בכפר על אשתו להכין לו קפה) עיצבן אותו עוד יותר והתחיל להגיד לי כוסאמא שלך לכי זדייני יבת זונה ונפגעתי מאד כי זה לקוח קבוע והוא בחיים לא דיבר אליי ככה פשוט הוא בא אליי עצבני על הבוקר

- נהג מונית מצפצף לי לפתוח לו משאבה לא שמתי לב שהוא נהג מונית (אצלנו נהגי מוניות משלמים בסוף) אז אמרתי לו תשלום מראש בבקשה ואז אמר לי לכי לעזעאל יבת של זונה

ואני אומרת לעצמי מעניין למה אנשים מתנהגים ככה? מאיפה יש להם אומץ לדבר ככה למישהו שנותן להם שירות (אני בחיים לא הייתי מקללת את המוכר במכולת), אז אולי אני בת 21 אבל אני האמת נראית ילדה (17) ורואים שאני לבד במשמרת ושהם לבד איתי בחנות במקרה אז הם מרגישים בנוח לקלל אותי סתם ככה כי הם יודעים שאני לא אחזיר וגם אם כן, חח אני לא מזיזה להם את הביצה השמאלית אם יש להם בכלל אומץ לצעוק עליי מההתחלה.
בקיצור הנפש שלי כבר עייפה מהלקוחות הבעייתיים האלה, ולמרות שיש לקוחות שאוהבים אותי קשה לי פשוט קשה לי.

אני באמת נואשת לעזרה יש לי עוד חודשיים, להשאר ולסבול עוד קצת או להתפטר? ואם אני נשארת, בבקשה תגידו לי איך להתמודד בצורה יפה עם אנשים שמקללים אותי ( גם בשביל הלימוד העתידי שלי עם אנשים)?

להשאר או לעזוב?

תעזבי לא שווה סבל של חודשיים
 
145
להשאר נשאר רק עוד חודשיים
 
316

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (44) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "עבודה וקריירה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות