0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

מספר פעמים עם בחורות שונות, לא עומד לי

לא מבין בן 22 | כתב את השאלה ב-24/11/21 בשעה 17:30

טוב אני בן 22, לא הייתי עם הרבה בחורות בחיי אבל הגעתי עם כמה למיטה, זה מתחיל ככה,
בגיל 19 בערך הייתי עם מישהי פעם ראשונה הגיעה אליי הביתה הגענו לאן שהגענו ואין לא משנה מה אני מנסה לא עומד לי, נכנס קצת אליה והוא מתרכך לי די מהר, כמובן לא נעים לשני הצדדים וגם אכזבה אבל על אותה פעם חשבתי שזה בגלל שאוננתי באותו הבוקר וחשבתי שאולי בגלל זה לא הלך לי וגם המשיכה שלי אל אותה הבחורה הייתה מאוד בינונית.
סיטואציה הבאה עם אישה הייתה לאחר שנתיים בערך, הייתי עם מישהי בחדר והיא ניסתה להביא לי ביד, והוא פשוט לא עמד כמו שצריך יחסית כן עמד אבל היה לה מאוד קשה להביא אותי למצב של גמירה הייתי חייב להתערב ולעזור לה, חשוב לציין שליד שלי איבר המין שלי מגיב טוב ועומד די מהר.
אוקיי פה מתחיל התסביך גם, התחלתי לחשוב אולי אני לא נמשך לנשים בכלל? אולי יש לי בעיה רפואית? אבל נשארתי אופטימי.
לא מזמן יצאתי עם מישהי משהו כמו שלושה חודשים, משמע היה גם רגש וגם משיכה שניהם בשיא, ושם נרגעתי, כי היא הייתה מעמידה לי את האיבר מין בלי לנסות בכלל מכל מגע הכי קטן וכל נשיקה הכי קטנה, אז נרגעתי, והבנתי שהבעיה היא או הפרטנריות שהיו איתי(בשבילי לא שהבעיה אצלם באמת) או שאני פשוט צריך גם להרגיש משהו אל אותה הבחורה ואז זה עובד כמו שצריך.(חשוב לציין שהיא הקשר הראשון שלי, ז״א שזה הפעם הראשונה שיש לי אינטראקציה מינית ועקבית עם בחורה).
לצערי נפרדנו והמשכתי הלאה,(רגשות עדיין יש קצת אבל לא יודע אפ זה רלוונטי) ולא מזמן יצא לי שוב להגיע עם מישהי למיטה, ושוב כשלתי ושוב לא עמד לי, באותו ערב הייתי קצת שיכור אבל לא ברמה של להגיע לאי תפקוד מינית ועדיין הוא לא תפקד כמו שצריך, והיא עשתה דברים עם הפה באמת ברמה מאוד גבוהה ועדיין כלום, גם אליה המשיכה הייתה בינונית(אבל עדיין הבחורה נראית באמת סבבה כנל הבחורה הראשונה וכנל השנייה) וכמובן אפס רגש, אבל

אנשים מסביבי שוכבים עם בחורות שהם אפילו לא נמשכים טיפה ועדיין הכל עובד כמו שצריך.. אז אני מנסה להבין אם הבעיה היא שאני חייב רגש כדי שהאישה תצליח לגרות אותי ושיעמוד לי כמו שצריך

או שאולי אני פשוט צריך להימשך מקסימום אל הבחורה, או שאולי הבעיה בכלל רפואית למרות שהקשר הזוגי שהיה לי הרגיע אותי מהבחינה הזאת אבל אני עדיין מוצא את עצמי אובד עצות כי אני פאקינג לא מצליח להגיע למצב של מין כמו שצריך עם בחורות שאני לא יוצא איתן.

עוד פרט חשוב הוא שיכול להיות משפיע, שלצערי ראיתי הרבה פורנו בחיי(ברמה יומיומית לרוב גם כמה פעמים ביום ומן הסתם גם הבאתי ביד באותה הכמות) אז אולי זה גם יכול להיות גורם ואני צריך להוריד את המינון משמעותית של הפורנו/אוננות כדי להגיע לתפקוד יותר בריא בזמן יחסי מין.
קצת ארוך הייתי עדיין שמח לשמוע התייחסות מכל הבחינות אולי מישהו/מישהי מכירה סיפור דומה, אולי איזה מומחה/מומחית שגולש/ת פה באתר או שמישהו יכול להמליץ לי על מומחה בנושא.

תודה רבה לכל מי שקרא ותודה למי שעונה.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->