שאלה 340641
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

מה אני עושה לא טוב במיטה?

אני בת 19 | כתבה את השאלה ב-24/11/21 בשעה 14:00

היי לכולם אז ככה יש לי חבר בערך שנה והוא בעבר היה עם בחורות ומנוסה אבל אני לעומתו לא חוויתי שום דבר מיני עם אף גבר והוא הראשון שלי. עכשיו לטעמי הסקס שלנו טוב אנחנו נהנים ושנינו גומרים ולא תוך כמה דקות ואני זורמת איתו על הכל ולא כדי לרצות אותו (כאילו בין היתר) אבל באמת כי אני זורמת ופתוחה בראש שלי ולדוגמא אני נותנת לו לגמור לי בפה ואני בולעת וכאפות חניקות ונותנת לו לירוק לי בפה כי זה מדליק את שנינו ובאמת אגרסיבי ופראי כזה כי אנחנו אוהבים אבל מצד שני הוא המון פעמים משתף אותי ואומר לי שהוא מרגיש שאני לא זזה ולא עושה כלום וכמו בול עץ וכזה (ובכללי לרוב התנוחות שלנו זה דוגי מסיונרי או על השולחן) ואני לא מבינה מה עוד אני יכולה לעשות? מה זה אומר לזוז מה עוד אני יכולה לעשות עם הגוף שלי יותר? אני שוברת את הראש ולא מבינה כי מבחינתי אני לא רואה מה עוד אפשר (אולי בגלל שאני לא מנוסה לא ראיתי משהו אחר לא הכרתי דבר אחר חוץ ממנו) והרי אני גונחת אני נותנת לו לגמור איפה שהוא רוצה אני מוכנה לרדת לו שעות אפילו סתם ככה ואפילו בלי קשר אליו כי כיף לי באמת שזה כזה נחמד לי אז אני לא מבינה מה עוד אפשר? ניסיתי לדבר ולשאול אותו אנחנו הכי פתוחים ומדברים והוא אמר לי יותר לזוז ולחשוב עם עצמי מה אני יכולה לעשות או לראות פורנו ולראות מה הבנות עושות שם ופשוט לעשות עוד דברים כי מרגיש לו שרק הוא בפעולה (עכשיו אל תחשבו שהוא מושפע מפורנו הוא לא מצפה שזה יהיה אותו דבר הוא פשוט מצפה שאלמד דברים קטנים כנראה בסיסיים) גם היה עם יחסית המון בחורות אז אני חושבת שמין הסתם שאהיה פחות טובה כי אני באמת לא מנוסה וגם שאנחנו מדברים על זה ואני שואלת אותו אז הוא אומר לי שהוא היה עם בחורות מטורפות
ודרך אגב אולי זה חשוב לציין אני לרוב לא רוכבת עליו כי אני פחות מצליחה לזוז כמו שצריך וכמו ששנינו רוצים ושהוא מזיין לפעמים אני מזיזה את התחת אבל לא תמיד אז אולי זה גם קשור למרות שאני חושבת שאם זאת הייתה הבעיה הוא היה אומר לי בפירוש.
עכשיו השאלה שלי מופנת גם לגברים וגם לנשים
מה אני עוד יכולה לעשות? מה אני יכולה להוסיף כי אני מתחרפנתתת אני לא מבינה מה יגרום לו להנות יותר או להרגיש שאני פעילה יותר? אני הרי רוצה באמת שאני רוצה אבל לא מצליחה להבין מאף מקור מה עוד אני יכולה לעשות חוץ ממה שאמרתי? תודהה מראש!

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (8) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->