שאלה 340965
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

גברים בורחים ממני. מה לעשות?

She בת 20 | כתבה את השאלה ב-29/11/21 בשעה 18:35

היי
אני בת 20 ואתמול יצאתי לדייט עם בחור בערב וכבר עברו 24 שעות ולא קיבלתי הודעה. זה נשמע לגיטימי אבל לצערי זו הפעם החמישית ברצף שאני יוצאת לדייט שנראה שהלך ממש טוב אבל הבחור נעלם אחריו וזה אחרי הפסקה שעשיתי עם עולם הדייטים כי יצאתי עם 7 ברצף ואף אחד מהם לא רצה להמשיך איתי.
אני מכירה בחורים באפליקציות כי לצערי אין לי דרכים אחרות (ניסיתי המון דרכים) ואני לא מקובעת על סוג גברים מסויים של גברים אבל אני דואגת שלא לצאת עם בחורים שלא מושכים אותי בתמונות/נראה שלא תהיה כימיה מהשיחות או נראים כאלו שמחפשים סטוצים. אני לא מבינה למה לא הולך לי עם גברים ולמה כולם נעלמים לי ואפילו לא טורחים לשלוח לי הודעה שהם לא רוצים להמשיך. אני נראית טוב ומקבלת המון פידבקים חיוביים מהסביבה הן על המראה והן על האופי ותמיד הדייטים זורמים ממש טוב עם המון צחוקים וכיף ונגמרים בחיבוק ו״היה נחמד״ ואני ממש ניסיתי למצוא משהו ספציפי שעלול להרחיק ממני אנשים אבל לא מצאתי.
ברור לי שאחרי 12 פעמים שבהם הצד השני נעלם/מודיע לי שלא רוצה להמשיך את הקשר זה כבר לא צירוף מקרים וכנראה שמשהו בי גורם לזה אבל אני לא יודעת מה לעשות. שקלתי פניה לפסיכולוג או למאמנת זוגית אבל משום מה אני קצת מפקפקת ביעילות של זה וחוששת שזה יוביל לבזבוז משאבים בלי תוצאה.
מה הייתם ממליצים לי לעשות?

עדכון מShe, שואלת השאלה 2021-12-01 18:54:05

היי חברים, תודה רבה לכולם על התשובות הכנות!!
לאחר שקראתי מה שכתבתם לי וחשבתי עם עצמי נראה לי שהבעיה הייתה לא בי, אלא בצד השני. ידוע שהתופעה של אנשים שמשקרים לגבי כוונותיהם נפוצה במיוחד באתרי הכרויות ונראה לי שבלפחות שניי שליש מהמקרים זו אכן הייתה סיבת העלמות. תודה רבה ומעריכה את כולכם!
שמור עדכון

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (13) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות