שאלה 341015
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אהבה כל כך חזקה ופשוט לא הזמן הנכון היא לא מוכנה למערכת יחסים

בדוי בן 17 | כתב את השאלה ב-30/11/21 בשעה 16:08

הודעה לask people
היי חנוכה שמח לכולם קודם כל רציתי לדבר על האהבה הראשונה החזקה שהייתה לי ואיך היא סוג של נגמרה היום,,
אז לפני שלושה חודשים בערך הכרתי מישהי מדהימה מההתחלה היה בינינו קליק ודיברנו שעות בטלפון ובוואצאפ עם הזמן הקשר התפתח ליותר זוגי מה שהוביל אותנו לפני חודש וחצי בהחלטה משותפת להתחיל ליהיות ביחד בקשר זוגי עכשיו היא בת 16 והיא גרה במרחק של שעה נסיעה ממני מה שמקשה על הקשר מה גם ששניינו ובעיקר היא ממש עסוקים בכל מקרה מצאנו את הזמן לדבר כל יום ממש כל יום בהתחלה מלא הודעות ואז זה יותר עבר להודעות לבוקר צהריים לפני השינה הכל היה מושלם אנחנו באמת אוהבים אחד את השנייה מעל הראש אבל הבעייה היא שהיא לא מוכנה למערכת יחסים היא פשוט לא שם כרגע בין אם זה שהיא עסוקה או המרחק או אולי פשוט היא לא מוכנה למערכת יחסים כרגע..
המערכת יחסים האחרונה שלה עם האקס שלה גם הייתה מרחוק והיא סיפרה לי שזה היה נורא וגם ניגמר בפיצוץ גדול.. כבר שברנו את כל החומות הרגשיות בנינו ואנחנו הרגשנו הכי בנוח אחד עם השנייה היא אמרה לי עד כמה היא מרגישה איתי בנוח ועד כמה היא שמחה ומאושרת איתי ועד כמה היא מרגישה בטוחה איתי❤️ כבר דמיינו את העתיד והיא אפילו יום אחד אמרה לי שהיא לא רוצה שאני אעזוב אף פעם היא מפחדת שזה יקרה ורוצה שנישאר ביחד לנצח.. באהבה אני נותן את כל הנשמה שלי באמת את הכל אני בן אדם שממש אוהב ואוהב ליהיות נאהב וזה מה שהיה בקשר הזה מלא מלא אהבה אפילו עד כדי כך שהיא אמרה לי כמה פעמים שאני האחד שלה❤️
עכשיו אתמול היה לנו יום ממש מושלם אחד הטובים שהיו לנו בקשר ומחר היינו אמורים להיפגש בנר שני סוף סוף אחרי שבועיים שלא נפגשנו כבר דיברנו על הפגישה שבוע והיא אמרה שאני אתכונן כי היא באה כמו דובי ורק מחבקת אותי כל הזמן.. אז כל זה היה עד הבוקר הבוקר נפתח רגיל והיא אמרה שמחר כבר נפגשיםםםם והיא מאושרת ואז באמצע היום קיבלתי הודעה שהיא רוצה להוריד משהו מהלב שלה היא כתבה לי שהיא חשבה על הקשר שלנו כבר תקופה ארוכה והיא לא רואה אותנו ביחד כרגע בין אם זה המרחק ובין אם זה היא(שיש לה כמה בעיות אישיות לטפח בהן בחיים שלה :( ) היא פשוט לא שם כרגע והיא מרגישה שזה לא פייר להמשיך ככה שהיא לא שם היא אמרה שמגיע לי מישהי טובה יותר.. עכשיו היא כבר אמרה גם פעמים על עצמה שהיא חברה רעה וזה ממש עשה אותי עצוב..
בכל מקרה דיברנו אחרי זה עוד וסיכמנו שהכל בטוב בינינו ולא קרה כלום נישאר בקשר ואם זה יקרה בעתיד ששנינו יותר בשלים אז זה יקרה ואני גם מאמין גדול באהבת אמת ואם האהבה כל כך חזקה היא תחזיק מעמיד לנצח..
עכשיו השאלה זה מה אני עושה אני ממש מבולבל וצריך עצות היא הייתה חלק גדול מהחיים שלי ביום יום וכבר קרה לנו פעם אחת שזה היה ככה באמצע ושלא דיברנו יום וישר יום אחריי היא שלחה לי הודעה שהיא אוהבת אותי וממש מתגעגעת אני ממש מבולבל ולא יודע איך אפשר להסתיר רגשות שאני מדבר איתה מהיום… אני אוהב אותה מאוד ויודע גם שהיא אוהבת אותי מאוד אז זה ממש קשה לי

מעריך מאוד כל עצב שתתקבל אם תתקבל שנינו צעירים ממש וכל החיים עוד לפנינו אני מאמין שנחזור בעתיד אבל העתיד כל כך רחוק :)
אשמח לשתף עוד זה פשוט קרה היום ואני ממש מבולבל


תודה מראש :))

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (1) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות