0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

הגיוני לטוס לבד לחול בשביל ניתוח קוסמטי בגיל שלי?

מישהי בת 19 | כתבה את השאלה ב-11/05/22 בשעה 16:52

היי, לפני שאני אספר על מה מדובר אני רק רוצה להדגיש שזה נושא ממש רגיש וכאוב עבורי ואני אשמח שהתגובות יהיו רגישות ולא שופטות.. זה יעזור לי מאוד עם ההתמודדות.
לפני שנה וחצי עברתי ניתוח אף די גרוע, בגדול נכנסתי לניתוח עם תמונה בראש שזה מאוד לא הולך לשנות אותי וביקשתי שינויים קטנים, מפה לשם השינוי היה משמעותי מאוד והוא עדיין, הייתי רק בת 17, וזה די שבר אותי, כל פעם שהסתכלתי במראה(ועדיין) חוויתי התקפי חרדה, לא הייתי יושנת או אוכלת והיה לי קשה לזהות את עצמי. ובכלל כל החוויה של הגיל וכל התקופה הזאת זכורה לי כזמן מאוד כואב שבו נהייתי מאוד עצובה ומדוכאת.(לא עזר לדבר עם הרופא הקודם, ואני גם לא מתכוונת לנסות שוב..) זה די דפק לי את החיים.
ההורים שלי נכנסו לדיכאון גם מלראות אותי עצובה, ומתישהו כבר הרגשתי נטל עבור הסביבה. אז החלטתי להפסיק לדבר על זה או לשתף עם מישהו ולשמור את זה איתי.. ופשוט להתמודד עם ההחלטה הגרועה שעשיתי
ובאיזה שהוא שלב החלטתי גם שאני חייבת להתחיל להעסיק את עצמי במשהו כדי לעצור את הרגשות האלה, והתחלתי לעבוד. אני חוסכת כבר מאותו הזמן בערך, שנה וחצי או שנה. וחסכתי בערך 80 אלף שקלים. שזה סכום די גדול לגילי. כבר מזמן הבטחתי לעצמי שאני אעשה הכל כדי לנסות לשפר את מה שקיים כדי שאני אוכל לאהוב שוב מה שאני רואה במראה יום אחד, אני לא מסתכלת במראה ביום יום, כדי לא להרגיש רע.. אני מצליחה לשמור על תפקוד ולעבוד אבל יש לי התקפי עצב לעיתים די קרובות, במיוחד שאני נתקלת באיזה תמונה עם המראה החדש או טריגרים דומים כאלה..
יש רופא בטורקיה שהוא מומחה מאוד ידוע בעולם לניתוחי תיקון מסוג כזה. הוא המציא שיטה שכל שאר הרופאים משתמשים בה והוא גם עולה(מאוד..) יקר. הכסף לא ממש מפריע לי, אני רק רוצה את השקט הנפשי שלי בחזרה, מילא אני לפחות מעדיפה לנסות ולא להצליח. בנתיים יש לי תור לייעוץ בנובמבר.. בערך 15 בנות שדיברתי איתן מהעולם עשו תיקון אצלו די לאחרונה וכולם מרוצות, וזה נראה די נהדר ומאוד טיבעי.
אבל אני פשוט מרגישה שהרעיון הזה ממש מטורף, וגדול עליי ומפחיד מאוד. עם זאת אני מסתכלת על המצב הקיים ואני לא מרגישה שיש לי ברירה אחרת.
העניין הנוסף שמפחיד אותי מאוד, זה שכשהייתי בתקופה יותר קשה פעם ניסיתי לדבר עם אמא שלי על האופציה הזאת והיא התנגדה בכל תוקף ואפילו התחילה לכעוס עליי. לכן זה משהו שנשאר בסוד ביני לבין עצמי. וכל הדברים האלה מתוכננים רק אצלי בראש בנתיים, ואם אני אעשה את זה אני כנראה לא אשתף את ההורים.
אני לא הולכת לוותר על הרעיון, גם אם יהיו כאלה כאן שיתנגדו. כי רק אלוהים יודע כמה ניסיתי לקבל את זה מול המראה וכל פעם זה התנקם לי בהתקף חרדה חדש.
מעבר לזה שזה לא מתאים לי, אני מרגישה שזאת לא אני המוכרת במראה. ואני מוכנה לקחת את הסיכון כדי לנסות להחזיר לי חלק מתחושה נורמלית. הדבר היחיד שיש לי להפסיד כאן זה כסף(הרבה אמנם) שלא ממש מעניין אותי והוא לא באמת עושה אותי מאושרת במצב כזה.
אני פשוט חושבת על כל הרעיון ואני מרגישה שזה מאוד גדול עליי ובלתי אפשרי ולא כלכך מציאותי, זה כן אפשרי אבל זה כלכך מסובך. יש כלכך הרבה דברים לפתור(הסתרה מההורים, חוויה חדשה של ניתוח וקבלה וכו, אני מרגישה עדיין די ילדה ולא אמורה לחוות את כל הסיפור הזה לצערי..)
למי שקרא עד כאן, תודה ואני מעריכה את זה:)
למרות שאני די סגורה על זה (כי אני לא מרגישה שאני יכולה להמשיך במצב הנוכחי) - בכל זאת הייתי רוצה לשמוע דעות והאם אתם חושבים שזה אפשרי בגיל הזה, ובתנאים האלה, וגם הייתי שמחה לשמוע מה הייתם עושים במצב שלי בהתחשב ברגשות הדי קשים שאני סוחבת איתי כבר הרבה זמן.

הרעיון נשמע מטורף?

כן
 
3
לא
 
13

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (5) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות