שאלה 351041
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

פיתחתי ליזיז רגשות חזקים יותר מכל אחד שהייתי איתו אי פעם, מה אתם מציעים לעשות?

אנונימית בת 20 | כתבה את השאלה ב-12/05/22 בשעה 18:06

תמיד אחרי שהיינו נפגשים לסטוץ הוא מתחיל לצאת עם מישהי כמה ימים אחרי. בפעם הראשונה הוא יצא במשך שלושה חודשים אז הוא לא דיבר איתי בזמן הזה, ואז אחרי שהם נפרדו נפגשנו, ואתמול הוא גם שלח לי הודעה ושאלתי אותו למה הוא נעלם שוב והוא שוב אמר שהוא יצא עם מישהי למשך חודשיים.
יוצא שלי יש רגשות אליו ואני כנראה הסטוץ האחרון שלו כל הזמן לפני שהוא מתחיל לצאת עם מישהי באופן רציני.
אין הרגשה יותר מגעילה מזה…
אני תמיד חושבת עליו איכשהו, ואני באמת אף פעם לא חשבתי ככה על מישהו כל הזמן. בדרך כלל שאני חושבת על מישהו אני מתחילה לצאת עם מישהו אחר ואז זה נעלם, אבל הוא שונה. אני אף פעם לא מפסיקה לחשוב ולרצות אותו משום מה. אני ממש רוצה אותו, אבל בסהכ נפגשנו רק כמה פעמים אחדות אז זה יהיה מוזר להגיד לו שיש לי משהו אליו, כי אנחנו נפגשים ואז לא מדברים בכלל. לפעמים ניסיתי לדבר ולקבוע דברים אבל הוא לא שם עליי בקטע הזה, למרות שיש לו באמת לב טוב ואני יודעת את זה, הוא פשוט לא רוצה אותי לקטע רומנטי. זה באסה כי אני מרגישה שאנחנו גם ממש דומים והוא פשוט לא רואה את זה.
הוא הציע לי להיפגש אתמול ואמרתי לו שאני כבר לא בקטע של סטוצים כבר, גם כי אני לא רוצה להיפגע יותר כי אני יודעת שאני אתחרפן ממנו ואחשוב עליו יותר ממה שאני חושבת, וגם כי רציתי לראות אם יש סיכוי שהוא ישאל אותי אם אני רוצה לצאת איתו…חח איזו מצחיקה אני. הוא שאל אותי אם יש מישהו, אמרתי לו לא, והוא רק אמר שהוא מאחל לי מישהו ראוי…
ככה השיחה נגמרה, ועכשיו אני לא מספיקה לחשוב על זה שאני רוצה לשכב איתו ואני באמת חושבת שאני הולכת להישבר ולהציע לו להיפגש, אבל אני יודעת שאני ארגיש נורא אחר כך, אז מה יהיה שווה כל הכיף הזה של גם להיות איתו אם אני ארגיש ככה אחר כך?
אוף.. מה אתם מציעים לי לעשות? אולי בכל זאת לשלוח לו הודעה ולהיפגש לסקס? אגב להציע לו לצאת זו לא אופציה כי אני יודעת שהוא לא שם עליי.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (14) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות