שאלה 355569
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אסור לי לעשות קעקוע בגלל מחלה וזה מבאס, אפשר לעשות קעקוע בלי להכניס מחט לגוף?

אנונימית 25 בת 25 | כתבה את השאלה ב-04/08/22 בשעה 22:04

שלום לכולם,
לפני 4 שנים הייתה לי מחלה נוראית בדם, לא משהו סרטני חס ושלום אבל כן משהו נוראי ועברתי המון בדיקות ואיבחונים וטיפולים מסוימים והיום אני נוטלת תרופות מסוימות כדי לשמור על המצב הבריאותי שלי כדי שהמחלה לא תחזור.
בזמנו הייתי בת 21 וזה היה בערך חצי שנה אחרי השחרור ואחד הדברים שרציתי לעשות כשהשתחחרתי הוא קעקוע אמיתי! ואחרי כל הטיפולים והאבחון הסופי נאמר לי שכנראה כל החיים לא אוכל להתקעקע בגלל המחלה שהייתה לי.

נורא התבאסתי כי זה היה חלום שרציתי להגשים וכנראה עכשיו כבר לא אוכל לעשות זאת. כבר קבעתי אפילו תור לסקיצה בסטודיו נחשב לקעקועים בחיפה ופשוט ביטלתי אותו בעצב רב כי פשוט נאסר עליי להתקעקע כל החיים.
כשאני רואה ברשתות וברחובות ובכל מיני הופעות, פסטיבלים אנשים מקועקעים זה מאוד מעציב ומבאס אותי כי ממש רציתי. עברו 4 שנים וכיום עדיין קשה לי עם זה למרות שאני מבינה ויודעת שאסור לי להתקעקע ומה ההשלכות של זה ולכן אני לא לוקחת סיכון. אבל עדיין מאוד מבאס וקשה לי שאני לא יכולה להיות חלק מהאוכלוסיה הזו שמקועקעת כי זה היה נושא שמאוד חשוב לי, גם כי החיצוניות שלי מיוחדת ואני מאוד אוהבת לחיות את אורך החיים ההיפסטרי אירופאי וזה חלק מאורח חיי היות ואני גם אמנית. רציתי ממש לעצב לי קעקוע שמדבר בעניין האמנות ומי שאני ועכשיו שאני לא יכולה לעשות את זה מרגיש לי שנלקח לי משהו מהחיים, מהאישיות שלי.

כרגע אני קונה קעקועים זמניים די בנאליים מאיביי ואלי אקספרס, אין לי אחידות בקעקועים כי זה דברים סטנדרטיים ומשעממים. זה קצת מעודד אבל אני יודעת שזה ימחק אחרי כמה ימים וזה לא הדבר האמיתי.

אשמח לעצות ממכם מה לעשות בעניין, איך אפשר לעקוף את עניין הקעקוע האמיתי, אולי יש קעקועים שמחזיקים לכמה חודשים ויורדים ללא החדרת מחט לגוף? חיפשתי מלא באינטרנט ולא מצאתי כלום וזה ממש מתסכל

תודה לעונים

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (7) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות