שאלה 368015
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

חבר סידר לי עבודה אבל אני כבר עכשיו מרגיש שלא כזה בא לי עליה,מה לעשות?מה הפתרון?

בן בן 32 | כתב את השאלה ב-25/05/23 בשעה 10:40

אני כבר יותר מחצי שנה בערך עובד בעבודות זמניות, כאלה שלא מכניסות הרבה. עד עכשיו הייתי תקוע בעבודה זמנית כלשהיא. לא כזו שבאמת מכניסה הרבה ולא מכסה את ההוצאות (למזלי יש לי קצת חסכונות אבל אי אפשר להסתמך רק עליהם). בשבועיים האחרונים, התחלתי לחפש עבודה יותר ברצינות, הגיעה אליי הצעת עבודה דרך אחי אבל מי שסידר לי אותה הוא חבר שלו. העבודה בת'כלס לפי התנאים שהציגו לי, יחסית טובים מבחינת שוק העבודה היום. העבודה על פניו נשמעת קלה עבורי. משכורת נאה ותנאים משלימים שנחמד שיש אותם. גם המרחק לעבודה-בית לא כזה קשוח מבחינת נסיעות ברכב.
ההתלבטות מתחילה כאשר מדובר בכך שאני לא רוצה להסתמך או לא רוצה שאני אעשה פדיחות או לא רוצה להיות חייב למישהו טובה על העבודה שקיבלתי מהם.
התהליך פחות או יותר נעשה מבלי שהייתי צריך להשקיע יותר מדי מעצמי אבל החוסר שליטה בתהליך קצת הרימו לי את החרדות והעצבים, כי אני חוזר להסתמך על אנשים בתחומי החיים השונים.

מצד אחד אני רוצה לשבור את הכלים ולא להמשיך את התהליך
אבל מצד שני אני לא רוצה להרוס את היחסים שיש לאחי עם החבר הזה וגם אני לא רוצה להרגיש חייב יותר מדי על העבודה הזו במידה ואני עוזב או עושה פדיחה אחרי שכבר סופרו כנראה סופרלטיבים עליי וכו' וכו' וכו'..


אני עוד בתהליך של המיונים אבל הסיכוים יחסית טובים שאני פשוט אתחיל לעבוד שם. ככה שאני לא יכול להיכשל במבחני מיון או משהו. מה גם הסיכוי שתראו את השאלה הזו, יהיה אחרי שכבר התחלתי לעבוד שם.

1. במידה ואני נשאר בעבודה הזו/מתקבל אליה, כמה זמן אני אצטרך לעבוד בעבודה הזו בשביל "לשלם" על הטובה הזו? מהו פרק זמן סביר בשביל לעבור לעבודה אחרת או להתפטר ממנה?
2. איך פותרים את עניין הטובה הזו?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (11) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "עבודה וקריירה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות