שאלה 375275
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

הוא במילואים והתחיל להתרחק, נשבר לי הלב, מה דעתכם?

לוליטה בת 32 | כתבה את השאלה ב-26/11/23 בשעה 21:31

היי חברים, אני יודעת שזה מצב מורכב ואשמח שלא תשפטו כי לי זה באמת ממש קשה.

אז הכרתי את הבן זוג שלי ליפני כמה חודשים בישיבה עם חברים ,הוא היה בעניין שלי שיתף את החבר המשותף שלו אבל אני לא רציתי.

חודש וחצי לאחר מכן פגשתי אותו בבר יצא לנו לדבר קצת התחברנו ממש ! אמממ היה יום ליפני שטס לחול לחודשיים לעבודה. שמרנו על קשר כל החודשיים שהיה בחול ודיברנו כמעט כל יום .. איפשר היה לפספס שקורה בינינו משו טוב וגם אם רק הכרנו שווה לחכות חודשיים ולהמשיך.

חסר לארץ ובאמת יצאנו והיינו יום יום יחד התאהבנו ממש ודיברנו על תוכניות יחד ופגשתי את חברים שלו והתקדמנו יחסית מהר אבל זה הרגיש ממש נכון . מה שכן הוא חזר מחול בדיכאון של מה קורה איתו בחיים

ככה יצאנו חודשיים.

המלחמה התחילה , שנינו גרים באיזור מלחמה שפינו אותנו איבדנו את הבית הכל קרס, אני גוייסתי למילואים וגם הוא שיננו לוחמים, דיברנו כל יום כל יום הרבה אהבה וציפייה ותמיכה אחד בשני, פגשתי את ההורים שלו אפילו, הכל היה דיי ברור שאנחנו אחד עם השני בהכל עוברים ביחד את הכעוס הזה לצד השני.. אממה התחיל להיות לו קשה ממש ושיתף אותי והיה קורס בטלפון בדברים שהוא חווה ואני בחורה קצת דאגנית עוטפת אותו יותר מידיי. כבר היה קשה והגעגוע היה מוגזם וניסיתי לבקש ממנו לצאת שהוא יכול לאפטר ושמתי לב שהוא לא לחץ על זה לצאת .. גיליתי מאחד החברים שהוא התעקש לא לצאת הביתה בכלל.
נפגעתי והיה לי כל כך קשה המלחמה הזאת שברה אותי גם ככה אין לנו בית לא עבודה הרבה חברים התמוטטות כי מתו להם חברים, אני צריכה אותו לצידי שנינו באותו מצב במילואים שקשה ועייפים. לאט לאט הפסיק לדבר בחום איתי ולהתרחק ולקרוא לי בשם המלא ולכתוב פחות ופחות.
אני מפחד אמרתי לו שניקח הפסקה כי פחדתי שהוא ירצה להיפרד כי הכל היה יותר מידיי בשבילו ואנחנו רק חודשיים ביחד.. ומפה זה לגמרי התרדרד לא ענה לי לכלום עושה לי גוסטינג.

נשבר לי הלב לרסיסים מרגישה שהדבר שהחזיק אותי במלחמה הזאת זה שיש לנו אחד את השני אני אוהבת אותו ודואגת לו ולא מבינה למה הוא רוצה לנתק אותי ממנו בבום שאנחנו כבר 3 חודשים ביחד שמתוכם חודש במלחמה .

אני לא יודעת מה לעשות ולהתרחק שובר לי את הלב . שאלתי אותו אם הוא רוצה להיפרד והוא לא הגיב.. הוא משאיר אותי באוויר ואילו לא חותך לא כלום פשוט שקט על חוט ודממה.

אני צריכה עזרה ועצות כי אני מרגישה ממש מיואשת.
האם הוא עדיין אוהב אותי ופשוט לא יכול לתקשר?
האם זה יותר מידיי ואנחנו קצת ביחד ואין לו כח להתמודד עם פרידה?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (14) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות