שאלה 375612
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

הוא בול הטעם שלי והייתי רוצה להכיר אותו אבל הוא דתי ואני חילונית, כמה זה יפריע?

אנונימית בת 24 | כתבה את השאלה ב-06/12/23 בשעה 18:56

הוא בול הטעם שלי יש לו חיוך כ"כ יפה והוא כזה מקסים, הוא נראה מצויין נראה שהוא דואג לעצמו ולנראות שלו. במילואים בתפקיד בכיר בצבא מאז ה7.10 , הייתי רוצה לדבר איתו להכיר אותו לשמוע אותו יש משהו שמונע ממני.
יצא לי פעם אחת לדבר איתו הוא הגיב לי למהר להודעה ועשה לי עוקב, שנינו צעירים בשנות ה20 לחיינו הוא גדול ממני ב5 שנים. אני תמיד מחכה שהוא יעלה פוסט, אני לא מרגישה אהבה כלפיו כי אני לא יודעת מי הוא ולא דיברנו שיחות הוא רק מעניין אותי ומוצא חן בעיני.
יש בעיה קטנה, הוא דתי ואני חילונית. במה זה מתבטא? אני נוסעת בשבת לא שומרת מצוות צומות כמעט ולא צמה, אני רוצה בית חילוני לשלוח לחינוך חילוני. מבחיניתי שישי זה לנסוע לים לטייל, לבשל ולארח חברים שבאים לארוחת שישי. נסיעה להורים בשבת ולחזור הביתה, אין לי בעיה עם אורח חיים דתי רק לא אצלי. זה נשמע שאני אנטי אני באמת לא, אני פחות מתחברת יש לי המון כבוד כלפי דת.

אני לא יודעת איך אפשר שנסתדר ואני לא רוצה לפתח שיחה שבסוף נתאהב ואני אפגע בו בגלל שאני לא מוכנה להתפשר על שגרת החיים שלי, אני רוצה שהשותף שלי יהיה איתי באותו ראש בחלק מהדברים..
אני חושבת עליו דברים ודואגת לו כשהוא בצבא , לדעת שהוא בסדר שהוא אוכל שהוא מוגן גם אם אין לי מושג באמת מי הבנאדם. אני לא מאמינה בפספוס יותר, אם זה הבנאדם שלי אז זה יהיה הוא ואם לא אז כנראה שזה מישהו אחר. המשפחה שלו דתית איך היא תקבל אותי? המשפחה שלי תשמח ואין לה בעיה, אני רוצה את החיים החילונים שלי. אני לא רוצה לריב על חינוך הילדים, ואני לא רוצה שבזמן שהוא שומר כיפור אני יהיה במטבח ואוכל פיתה. מה עם הילדים? לאיזו דרך הם ירצו ללכת? של אבא או של אמא? האם הם יסעו איתי לים בשבת או ישארו עם אבא? אני לא רוצה להיות במצב של להעמיד את הילדים שלי בבחירה, אני לא רוצה לפגוע בבנאדם שאתאהב בו. יש כאן זוגות מעורבים שמצליחים לגשר על זה?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (8) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות