שאלה 46913
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

חושש לעבוד בעבודה מול לקוחות, איך לשבור את המחסום הזה?

ניב בן 22 | כתב את השאלה ב-23/10/14 בשעה 20:52

אני משוחרר מהצבא ממרץ 14 ועבדתי בעבודה פיזית עד עכשיו , עבודה לא קלה , בעבודה הזאת גם התחלתי בלי ניסיון וגם שם היה לא קל והיה לי קשה להכנס לעניינים בגלל החוסר ניסיון ואני גם רוצה לציין שאני קצת רזה וקטן יותר פיזית ולכן אוטומטית היה לי קשה יותר ובגלל היחס שם והחוסר ניסיון והכל התחבר ביחד , אני בנאדם מאוד ביקורתי כלפי עצמי , כי בתכלס אני הייתי עובד טוב , חרוץ ולא עשיתי פאשלה שם שהרסה משהו..

יש לי בעיה , חוסר ביטחון בעבודה עם לקוחות עקב חוסר ניסיון שיש לי בתחום , בכללי יש לי חוסר ניסיון כמעט בכל עבודה שאני ייגש אליה אבל בעבודה עם לקוחות זה קצת יותר מלחיץ.
זה גם מה שמלחיץ אותי בלעבוד במלצרות , איך להפעיל את הקופה למשל.. ולעשות את זה מהר ושיהיו שבעי רצון , אין לי ניסיון בזה וזה מפחיד אותי..

זה גורם לי לפחד לנסות בכלל לחפש עבודה כי כל פעם אני אצטרך להתמודד מחדש עם דברים שלא התנסיתי בהם אף פעם.. לא יודע כבר מה לעשות , זה דופק לי בראש ואני יודע שאני חייב לעבוד את המחסום הזה כדי לעשות כסף.. מיואש לגמרי.

עדכון מניב, שואל השאלה 2014-10-24 03:18:35

אני רוצה להרגיע את כולם , אין לי חרדה חברתית , אומנם יש לי הרבה מחשבות שליליות אבל אין לי חדרה חברתית.

אני לא נלחץ לפני ראיונות עבודה , אני לא נלחץ בעבודה אבל נלחץ מסיטואציות שבאים ויושבים לי על הוריד בעבודה ולא נותנים לי לעבוד.. שמה קשה לי , אני לא בנאדם שמאבד את עצמי אבל לוקח זמן ללמוד עבודות ואני לא יודע איך אסתדר בעבודה עם לקוחות ללא ניסיון..אולי יש לי חרדה קטנה בגלל החיים שלי.. אבל לדעתי החוסר ניסיון הוא הבעייתי אצלי והרצון הגדול מאוד שלי להיות מועיל בעבודה ושאני לא משחרר מעצמי ומבקר את עצמי המון מקשה עלי מאוד לעבוד כי אני לא מסוגל לעבוד ולהיות גרוע.. זה אוכל אותי וזה חלק מהחוסר ניסיון שאני מפחד ממנו ושמונע ממני לחפש עכשיו עבודה חדשה.
שמור עדכון

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->