שאלה 8118
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

איך מתגברים על פרידה אחרי 3 שנים ביחד?

כמו כולם בת 21 | כתבה את השאלה ב-08/06/13 בשעה 15:56

היי
אני כותבת את זה כי אני מרגישה צורך לפרוק את כל מה שאני מרגישה ואני לא מצליחה למצוא אף בנאדם קרוב שיבין באמת מה שאני מרגישה.
נפרדנו לפני שבועיים (נפרדנו בעבר כבר לחצי שנה וחזרנו), פרידה הכי יפה שיש, שנינו עדיין אוהבים אחד את השני אבל פשוט לא מסתדרים ביחד, וכל מי שיגיד שכשיש אהבה אפשר לנצח הכל זה שטות לדעתי.. נורא רציתי כבר להיפרד, הרגשתי חנוקה ושאני רוצה לעבור הלאה אבל מאוד פחדתי מהנתק שייווצר כי הוא בנאדם שהכי קרוב אליי כבר 6 שנים. לפני שבוע נתקלנו אחד בשני וישבנו מתחת לבית שלי והוא אמר לי כל מה שהוא חושב עליי שאני בנאדם מדהים והבחורה הכי יפה שהוא פגש ושהוא אוהב אותי ובאמת רק דברים יפים שהבהירו לי כמה שהוא אוהב אותי ומצד שני הוא הבהיר לי שהוא לא מעוניין להיות קשור לחיים שלי ואני לשלו בשום צורה. הוא רוצה נתק מוחלט ממני ואני הכי מבינה את זה.. אבל מאוד קשה לי, הוא גר קרוב אליי וקשה לי עם המחשבה שהוא בבית ואני לא איתו, קשה לי עם המחשבה שזהו אנחנו לא מדברים יותר ואני לא חלק מהחיים שלו יותר והוא לא שלי..
מאוד רציתי קצת חופש מזוגיות בלי עצבים וכעסים ובלי להיפגע אבל בתכלס אני כל כך רגילה להיות בקשר כל הזמן שזה פשוט מרגיש לי בלתי אפשרי.. איך אפשר להתמודד עם מצב שאני יודעת שאין מישהו להתחבק איתו בלילה או סתם כשעצוב? קשה לי עם זה מאוד ואני יודעת שחצי מהעולם חי ככה והוא שלם עם זה אבל אני מרגישה שאני זקוקה לזה.. ונכון שבסוף יגיע מישהו חדש אבל עדיין זה ייקח זמן (מעבר לזה שאני גם מאוד גבוהה וגם ככה בעייתי לי למצוא מישהו), אני מפחדת להישאר לבד וכל כך בא לי לשלוח לו הודעה ולחזור אליו למרות שאני יודעת שהוא לא ירצה ולמרות שאני יודעת שאני לא באמת רוצה לחזור אליו אלא רק לחום ואהבה שקיבלתי ממנו..
וקשה לי לפרגן לחברות שלי שנמצאות עם חבר שלהן, אני הכי מפרגנת בעולם אבל זה לא בא ממקום אמיתי כמו שהיה לפני חודש, אני מרגישה שזה פשוט זורע לי מלח על הפצעים, ובברים ומסעדות לראות זוגות ביחד. מצד אחד בא לי להסתגר בבית ולא להיחשף לכל הדברים האלה ומצד שני בא לי לצאת ולהנות ולהשכיח ממני את העצב..
מה עושים? איך מתגברים ועוברים הלאה? קשה לי כל כך..

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (7) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->