0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

לא מתקבלת לעבודה בתור מוכרת בחנות בגדים! למה?

ליז בת 19 | כתבה את השאלה ב-21/10/13 בשעה 22:19

היי, אני חובבת אופנה מושבעת ועל כן הייתי רוצה לעבוד בחנות בגדים. הבעיה היא שאני לא מצליחה להתקבל.
נגיד אני רואה באיזשהו אתר שדרושים עובדים, אני שולחת קורות חיים ואף אחד לא חוזר אליי. התגברתי על הביישנות שלי, וכמה פעמים הגשתי את הקורות חיים שלי לחנות. אין תוצאות. שלחתי קורות חיים שלי דרך אתרים של חיפוש עבודה, ברוב המקרים לא חוזרו אליי ובמקרים שכן - הזמנו אותי לראיון עבודה ונכשלתי בו. יש לציין שאני תמיד באתי לבושה יפה, מאופרת ומשרדת ביטחון. אני חושבת שהם סתם דופקים אותי, כי אתם יודעים.. ככה זה בני אדם: אוהבים לדפוק אחרים ושוכחים שגם הם התחילו מאפס ואף אחד לא נולד עם ניסיון.
יש לציין שהייתי מספיק חכמה בשביל לכתוב בקורות חיים שלי שעבדתי כמה חודשים במצלרות, כי מה אני אשלח קורות חיים ריקים..? לא. אז לפחות שיהיה לי קצת ניסיון במלצרות. אחרי כמה זמן התחלתי לחשוב שאולי דופקים אותי כי אין לי ניסיון במכירות, אז החלטתי לשנות את הניסיון התעסוקתי שלי לכמה חודשים במכירות. בכל זאת לא חוזרים אליי.

זה מוריד לי את מעט הערך העצמי שעוד היה לי.. לעזאזל, מה כבר ביקשתי? בסך הכל לקרוע ת'תחת תמורת משכורת מינימום עלובה בחנות בגדים... ממש לא היי טק.

מצד אחד הורים שלי כועסים עליי ואומרים לי שאני פרזיטית אוכל חינם, מצד שני אף אחד לא רוצה לתת לי הזדמנות. ואני בחורה חרוצה, מבינה באופנה, יש לי הרבה מה להציע. כל כך קל לרסק בן אדם, להוריד לו את כל הערך העצמי, הביטחון עצמי... לדבר שבשביל רוב האנשים הוא לגיטימי והם לא חושבים עליו יותר מדי (לפחות לא עד שמפטרים אותם), הפך להיות בגד חלום בשבילי.. גאד, בסך הכל לעבוד בחנות בגדים, אני לא צריכה כלום יותר (אני פאקינג בוכה פה מעל המקלדת..) :(

וכל ראיון עבודה (מהבודדים שהועילו בטובם להזמין אותי) זה אותו דבר: אני יושבת מול פרחה שהיא אחראית משמרת, הגורל שלי בידיה והיא תופסת עליי פוזות. אני מתעלמת מהעקיצות שלה, ומנסה לענות תשובות בביטחון ולעניין. וכמו תמיד, לא לוקחים אותי לעבודה. בכלל, למה פרחות אחראיות משמרת בוחרות מי יעבוד בחנות ומי לא? זה לא הוגן.

אם יש פה מישהו שעובד בחנות, אשמח לשמוע איך מגיעים למשרה הנחשקת הזאת (לפחות בשבילי).

נ,ב. אומנם בחנויות בגדים עובדות לרוב פרחות, אבל אני לא כזאת. אני אוהבת אופנה, אבל להבדיל מפרחות אני לובשת בגדים איכותיים ולא חשופים.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (10) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "עבודה וקריירה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->