מתחם הייעוץ של איגי
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

הכרתי בחור בן 26 ואני רוצה לצאת מהארון, האם לעשות את הצעד?

ארי בן 16 | כתב את השאלה ב-22/04/19 בשעה 14:09

אוקיי אז אני אומר כבד מההתחלה שהסיפור הזה הוא די ארוך אז אם מישהו קורא ופחות מתאים שידע.
אוקיי אז מאז שהייתי יותר צעיר אני הרגשתי שאני הומו.
בזמן האחרון (שנה אחרונה) הרגשתי שאני אולי בי כי יד לי סוג של משיכה לנשים וגם משיכה יותר רגשית וגם מינית אבל אני חושב שאם אני בי אני בי נוטה להומו כי בכל זאת אני מרגיש יותר גיי מסטרייט. עכשיו לפני איזה חצי שנה הכרתי מישהו באינטרנט וסתם התנסנו, לא היה שום אקט. אחרי הפגישה איתו פשוט נחרדתי מעצמי. הקאתי גם כשהגעתי לבית וחזרתי עם דמעות. אחריו הכרתי עוד אחד, בן 26 שאני לא יודע למה אפילו התחלתי לדבר איתן אם כל כך התחרטתי על הפעם הקודמת אבל זה פשוט קרה. לעומת הקודם היה לנו דיבור הרבה פעמים ונפגשנו הרבה באוטו שלו (איזה שלוש פגישות). שכבנו בפגישה השנייה. בפגישה השלישית לא נתתי לו. לא רציתי כי הצבתי לעצמי גבול ואמרתי שלא משנה מה אני לא מתכוון לשכב איתו. אני מצטער על המילה, אבל אני מרגיש כמו זונה. ככ קשה לי עם זה. גברים שגדולים ממני ב10 שנים?? מהאינטרנט??? מה קרה לי? אלו מחשבות שלא עוזבות אותי. ממש היום אני יצאתי מהארון בפני החברה הכי טובה שלי. כתבתי לה בהודעה ואמרנו שניפגש ונדבר, ככה יותר קל לי (למרות שהזעתי בכל הגוף, דופק מטורף). היא מכילה ומבינה כמובן אבל מרגיש לי כאילו טעות שאמרתי לה שאני הומו... כי אני חושב שאולי אני ביסקסואל ולא כי אני רוצה לשכנע את עצמי שקיימת משיכה לנשים אלא בגלל שבאמת אני מרגיש ככה. פשוט אני צריך עזרה בכמה שאלות.
- אני רוצה לצאת מהארון עד הקיץ. אני יודע שזה לא עובד ככה ופשוט צריך ללכת לאט לאט וכשמרגישים שמוכנים אבל אני רוצה לסיים עם זה, לגמור את זה. מה לעשות?
- לא דיברתי עם הבחור כבר חודש. אני לא מרשה לעצמי אבל מרגיש צורך לדבר איתו קצת.. לא לשכב איתו כי אין, זה כבר לא יקרה אני לא מרשה. להיפגש איתו?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->