שאלה 253382
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

הציעו נישואין באמצע החתונה שלנו! אני כועסת בצדק?

נשואה טרייה בת 26 | כתבה את השאלה ב-27/04/19 בשעה 22:18

שלום לכולם
קצת לפני פסח אני ובעלי התחתנו, וכמובן שגם הזמנו את החברים הכי טובים של בעלי, שגם כל הזמן באים אלינו ובאמת קבוצה ממש מגובשת, ואת בנות הזוג שלהם.
כל החתונה הייתה מושלמת ועברה ״חלק״ עד שכשהתחילו הריקודים חברו הטוב של בעלי חשב שזה הזמן המושלם להציע לבת הזוג שלו נישואין.
הוא לא ביקש רשות ממני או מבעלי, פשוט החליט מיוזמתו ללכת לעמדת הדי ג׳יי ולבקש ממנו שיפסיק את המוזיקה(!) באמצע הריקודים(!) כשאני ובעלי רוקדים את הריקודים הראשונים שלנו כזוג נשוי. הוא לקח את המיקרופון שלו וקרא לחברה שלו ואז ירד מהעמדה והציע לה נישואין באמצע רחבת הריקודים. כולם מחאו להם כפיים והדי ג׳יי זרם איתו והתחיל לשים להם שירי סלואו (למרות שכבר עברו השירים האלה והיינו באמצע שירים יותר קיצביים) ואז הוא ובת הזוג התחילו לרקוד ביחד! וכולם עשו סביבם מעגל ומחאו כפיים בזמן שאני ובעלי עמדנו בצד המומים.
בדרך כלל אני הכי לא מחפשת תשומת לב והכי מפרגנת. אבל בחיאת ערב החתונה שלנו צריך להיות עם פוקוס רק עליי ועל בעלי! במשך זמן מאוד ארוך אנשים התרכזו סביבם ואפילו החברים של בעלי הרימו את החבר וצרחו ״מזל טוב אחייי״ וכאלה, דברים שציפיתי שבערב הזה הם יעשו רק לבעלי...
ניסיתי להמשיך את החתונה כרגיל אבל זה ממש ישב עליי. בעלי אמר לחבר שלו שזה לא היה לעניין והחבר ביקש סליחה ואמר שהוא חשב שזה יהיה רומנטי להציע לה נישואין בחתונה ובגלל זה עשה את זה. עכשיו החבר הזה רוצה שנמשיך הלאה ואני פשוט לא יכולה. הערב הזה היה אמור להיות שלנו והוא פשוט משך את כל הפוקוס אליו ולא באלי לראות אותו. הבעיה שהם באמת קבוצה ממש מגובשת של חברים ושה הורס את המפגשים, כי אני אומרת לבעלי שאם הוא מגיע אני לא מוכנה לבוא... אני בסופו של דבר כנראה כן אסלח לו. אבל כרגע זה עדיין ממש יושב עליי.
מה אתם אומרים. אני כועסת עליו בצדק או שהתגובה שלי מוגזמת?

מה אתם חושבים?

כועסת בצדק
 
1642
סתם מגזימה
 
81

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (49) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->