שאלה 254552
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

חברה שמתרחקת, לנסות לדבר איתה שוב?

אנונימית בת 26 | כתבה את השאלה ב-14/05/19 בשעה 20:49

בשנה וחצי האחרונות יש לי חברה ממש טובה ממקום העבודה - היינו ממש כמו אחיות מדברות על הכל והכל למרות שהיו כמה חברות שלה שלא ממש אהבו את החיבור הזה והיו מטיפות לה כל הזמן אבל היא בחרה שלא להתייחס כי החיבור בנינו היה ממש טוב - היא נכנסה אליי למשפחה ואני אל שלה.
אני בחורה כזאת שחברה במאתיים אחוז חווה את כל מה שעובר על חברות שלי נותנת מעצמי את הלב והנשמה בכל זמן בכל שעה פשוט אוהבת לתת מעצמי כדי שאנשים אחרים יחייכו - תמיד הייתי בשבילה וגם היא בשבילי, בחודשיים האחרונים הועברתי לצוות שהיא מנהלת מה שלא פגע בחברות להפך - מעולם לא ניצלתי את ההזדמנות בשביל טובות הנאה ובכללי אף אחד לא היה יודע שאנחנו חברות בכלל כדי למנוע מצבים של אי נעימות.
לפני שבועיים בערך היה ויכוח קטן בנושא עבודה שלא הדרדר למילים לא יפות - מקצועי בלבד - מאז אותו ויכוח היא פשוט מתעלמת ממני לגמרי מדברת איתי בנושאי עבודה בלבד וממדרת אותי משיחות חולין במשרד אני מנסה כל פעם לדבר איתה כדי שנשב כמו בחורות בוגרות שאנחנו והיא תמיד מנסה להיתחמק אבל באותה נשימה גם אומרת שהיא מאוד אוהבת אותי ואני מאוד חשובה לה ושאנחנו צריכות לדבר - אבל כל פעם שאני מציעה היא מתחמקת , אני לוקחת את זה מאוד קשה עצובה מאוד מאז בקושי יש לי חשק לאכול לצאת לבלות עם חברות אחרות וכאלה כי היא באמת חסרה לי וכי אני לא מבינה איך בקלות אפשר לוותר על חברות כזאת טובה בגלל אי הבנה קטנה שהייתה מקצועית בלבד - אני כמעט בטוחה שהחברות שלה נתפסות על העניין ומטיפות ומנפחות את הסיפור עוד יותר וזה ממש פוגע בי - לא חשבתי בחיים שהיא תתנהג אלי ככה במיוחד שהיא שונאת שלה עושים את זה ותמיד אמרה שזו התנהגות לא בוגרת ולא מתנהגים ככה לחברות - היא נשואה אמא לילדים וגדולה קצת ממני אז החיים שלה מלאים יותר אני מניחה שאני לא חסרה לה כמו שהיא לי אחרת היא בטח הייתה יושבת איתי כדי לסיים את ההתרחקות הזאת - אני בוכה כמעט כל יום מאז כשאני חוזרת מהעבודה אני מרגישה לא רצויה ודחויה וזה ממש פוגע בי במיוחד אחרי שכל כך הייתי ונתתי בשבילה אני עדיין מאוד אוהבת אותה ורוצה לשבת ולסדר איתה את העניינים ואני לא מצליחה להבין למה היא מתחמקת ממני כל הזמן - כשאמרתי לה את זה היא אמרה שאני צודקת ושנדבר אחרי החופש .. בן הזוג שלי אומר לי לתת לה זמן ולא לרדוף יותר מידי שאם היא תרצה לדבר אחרי החופש לתת ליצור קשר ואם זה ממש יפריע לי אז לשלוח לה הודעה אם היא תרצה שניפגש לדבר .. אני לא מבינה למה אני לוקחת את זה כל כך קשה ? אני כל הזמן הייתי עושה כל מה שהיא אומרת לי כי סמכתי עלייה ואני מרגישה שטעיתי שהיא לא באמת הייתה חברה שלי .. אחרת למה לוותר על חברות כזאת ? למה לתת לבנאדם להסתובב כמעט שבועיים עם סרטים מה הוא עשה כל כך נורא שגורם לחברה אחות לבטל אותי לגמרי ...
אין רגע כמעט ביום שאני לא חושבת על זה הסביבה שלי מתחילה לשים לב שאני עצובה ומתוסכלת מאוד - חשבתי שזה יעבור אבל זה עדיין ממש כואב לי אני מאוד רגישה ונפתחתי בפנייה כמו שלא נפתחתי בפני אף אחת בחיים היינו ממש כמו אחיות והיא ממש חסרה לי - איך אפשר להתמודד עם זה ? לנסות לדבר איתה שוב אחרי החופש ? או פשוט לוותר ? איך אפשר לוותר על בנאדם שאתה כל כך אוהב וקשור אליו ?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->