שאלה 254704
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

חבר שלי הכניס לי לחור הלא נכון ״בטעות״, הוא מזלזל בי?!

בדויה(: בת 17 | כתבה את השאלה ב-11/05/19 בשעה 22:04

אני וחבר שלי כבר תקופה ביחד. אני אוהבת אותו ברמות ואני יודעת שגם הוא אוהב אותי. אנחנו נמצאים המון ביחד, יוצאים, מתכרבלים, ובאמת אוהבים.
היום קיימנו יחסי מין , עשינו דוגי והיינו שנינו בתוך זה, נהנתי מאוד וגם הוא ואז פתאום הוא הרים את הזין והכניס לחור של התחת. יש לו קטע שהוא אוהב להכניס ולהוציא להכניס ולהוציא לחור של הפות ואני מודעת לזה, ונהנת גם, אבל היום הוא הכניס לחור של התחת. כאב לי ברמות שאי אפשר להסביר. צרחתי מכאבים. ישר העפתי אותו , בכיתי ברמות זה היה גם לא צפוי וגם הכאב היה בלתי נתפס. הוא ניסה לעזור ונכנס לפאניקה אבל ממש העפתי אותו , גם הייתי עצבנית מזה שהוא עשה את זה. התנהגתי אליו בצורה שהיא לא ממש נחמדה אבל אני חושבת שאפשר להבין את זה. הוא טען שהוא רצה להכניס ולהוציא לפות ובטעות יצא לתחת למרות שאני לא מאמינה לזה. הרי אנחנו בדוגי. איך אפשר לפספס???
בקיצור, נכנסתי להתקלח וכשנכנסתי להתקלח הייתי בעצבים (פחות בכאב) כאילו מה זה הזלזול הזה ובאיזה זכות הוא עושה דבר כזה. דיברתי איתו ושאלתי אותו מה הקטע? פעמיים והוא אמר שהוא הולך הביתה. אני נעלבתי ואמרתי לו אחרי כמה דק שאני לא רוצה שהוא יילך. אחר כך הוא אמר שוב שהוא יילך הביתה ואמרתי לו שאם הוא משאיר אותי ככה בהיסטריה הזו אני לא מתכוונת לדבר איתו יותר. הוא אמר הכל בסדר אני אדבר איתך ופשוט הלך.
השאלה שלי האם ההתנהגות שלו מוצדקת. פשוט ככה הלך והשאיר אותי? מצד אחד מבינה אותו לא התייחסתי אליו יפה אבל בואו לא מה שהוא עשה לא נורמלי והתגובה שלי נראית לי בסדר יחסית למצב. כל כך כאב לי ... בקיצור, אשמח אם תגידו לי מה דעתכם על המצב והאם זה לגיטימי שהוא ככה השאיר אותי בבית. לפעמים השיקול דעת שלי לא טוב ובגלל זה הייתי רוצה להתייעץ עם אנשים אחרים.
תודה רבה רבה :)

עדכון מבדויה(:, שואלת השאלה 2019-05-15 21:55:54

דיברתי איתו כבר באותו היום. הבנתי שהוא נורא נורא נפגע מאיך שהתנהגתי אליו. הוא ביקש סליחה ממני על זה שהוא השאיר אותי לבד, ואני ביקשתי סליחה מאיך דיברתי אליו. חלק כתבו פה שהוא 'בהמתי' , שאני צריכה להיפרד ממנו... חשוב שתדעו באמת שאני לא סתומה, אני יודעת מתי אני מרגישה שהוא אוהב אותי ואכפת לו ממני. באמת אכפת לו ממני, הוא באמת אוהב אותי... יכול להיות גם שעשה את זה בכוונה.. אי אפשר לדעת... אני רק יודעת שזה ממש לא הייתה כוונתו והוא פשוט נכנס לפאניקה ונלחץ...
היו גם כאלה שכתבו שאני לא צריכה לקיים יחסי מין. היה לי חבר לפניו שנתיים וחצי, עד גיל 16 וחצי. הוא רצה שנעשה סקס אבל לא לחץ עלי, רק הציע. הבנתי אותו, הוא היה גדול ממני.... אבל לא עשיתי איתו יחסי מין עד הרגע שבו הרגשתי מוכנה. למרות שאיתו למשל, חשבתי שהייתי מוכנה, לא נהנתי בכלל. היה סיוט. סתם כאב, לא נהנתי מכלום. זה היה סבל. לעומת זאת, עם החבר הנוכחי שלי אני לגמרי מרגישה שאני ממצה את עצמי , כיף לי, אני נהנת, הוא מתחשב בי.... אז אני כן חושבת שדווקא עכשיו אני הכי בשלה לזה...
שמור עדכון

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (27) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->