שאלה 255137
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

תמיד מרגישה נחותה ליד חברה, מה לעשות?

אנונימית בת 27 | כתבה את השאלה ב-15/05/19 בשעה 18:07

היי, אני בת 27. מרגישה צורך לשתף ולשמוע דעות , הנושא די מציף אותי
אז ככה, יש לי חברה שבכל יציאה איתה אפילו למקומות כמו חנות סלולר, גלידה וכד' כל הזמן מתחילים איתה. עכשיו אני מבינה שזה עובד ככה שבחורים ירצו בחורה שנראית טוב ... אבל המפגשים איתה, ובעיקר כאשר אני והיא יוצאות רק שתינו, מדגישים את תחושת הנחיתות שלי. אני מרגישה נחותה ( מכולם) לא רק בעניין המראה אלא באופן כללי, אבל המראה זה האישיו מולה ספציפית (יש לי עוד חברות שאני מרגישה נחותה מבחינת החיצוניות לידן, אבל איתה זה פשוט חריג), כי תמיד תמיד כשאנו יוצאות אני יודעת שבחיים לא יתחילו אותי וזה לא שאני מצפה שיתחילו איתי בגלידריה אבל זה מצב מביך שכל הזמן חוזר על עמו שמישהו מתחיל איתה ואני צריכה להמתין להסתכל ולחייך. אנשים פשוט נואשים אליה ואני יודעת שאין סיכוי שמישהו היה מעדיף אותי על פניה.זה כמו מראה מול הפנים שגם אם אני אכיר מישהו לקשר רציני תמיד יהיה החשש שהא יסתכל עליה והיה מעדיף אותה וגם באופן כללי, לא בא לי לצאת לבילויים ולהרגיש שאני בחוץ לא שייכת , הרי בחורה שמתחילים איתה תהיה חלק ממוקד השיחה.
אמנם אני כבר בחורה בת 27, אני מחפשת משהו רציני כבר שנים ואני מאמינה שבכל זאת אפשר למצוא מישהו ולבנות איתו קשר עמוק גם אם אני לא יפה כמוה. גם בחורות ממוצעות מוצאות זוגיות טובה וזה לא רק עניין של יופי וזה ברור לי. מבטיחה לכם שאני בחורה מאוד עמוקה ולא רדודה..
אבל קשים לי המפגשים איתה אני תמיד מרגישה אפס, שאף אחד לא ישים עלי כל עוד אני לידה. הסוגיה הזאת גורמת לי להתרחק ממנה. אני יודעת שהיא מאוד אוהבת אותי , וברור לי כשמש שהיא בעצמה לא הייתה רוצה להיות בצד שלי. היא כל הזמן רוצה לצאת איתי ולנסוע יחד לחופשות ואני יודעת שתחרפן ואסבול. באמת שאני לא יודעת מה לעשות.. אשמח לשמוע כל כיוון מחשבה, טיפ
תודה לכולם

האם להתרחק ממנה?

כן, לשמור על עצמי ועל הנפש שלי
 
15
לא, חברות נמדדת ברגעים קשים
 
5
להתרחק לפעמים
 
8

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->