0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

טעות או בחירה נכונה?

Someone בת 22 | כתבה את השאלה ב-11/06/19 בשעה 20:48

הדייט הראשון שלי אי פעם התרחש לפני כארבעה חודשים. היה לנו חיבור מיידי כבר בווטסאפ. שלא נדבר על זה שהיא הייתה בדיוק הטעם שלי. נפגשנו מהר מאוד. ושם... טוב, שם דברים התחילו להיות מורכבים יותר; היא חשפה בפניי שהיה לה עבר לא פשוט- אלכוהול, הפרעות אכילה, סמים, אלימות, אקסים יותר גדולים ממנה בפער משמעותי... תיק לא פשוט. אבל על כל פנים היה נראה שהיא מתמודדת ואיתנה. היא בעצמה הכריזה שהדברים הללו מאחוריה. ואני לא רציתי להיות האדם שישפוט אך ורק לפי עברו של מישהו, בלי באמת להכיר אותו לעומק.
אבל לא אשקר- זה כן גרם לי להירתע מאוד. מעולם לא הייתי במערכת יחסים, ולשמוע דברים כאלה על הדייט הראשון זה לא קל. ימים שלמים לאחר מכן לא הייתי בטוחה אם אני מספיק מוכנה להיכנס למקום שכזה. היה בי חשש שאולי למרות שהיא אמרה שהתגברה, זה לא באמת נכון. ושלא אוכל להכיל את זה. אבל ממש רציתי אותה. והיא רצתה אותי.
בכל מקרה, ככל שהמשכנו לדבר, הנושאים האלה עלו פה ושם, כך שכבר לא ידעתי אם זה באמת מאחוריה או לא. ניסיתי לשכנע את עצמי לפחות לצאת לדייט שני. כי דייט ראשון לא מספר שום דבר. אבל... וזה החלק המביש- חטפתי רגליים קרות, וחתכתי. גם בצורה מאוד לא יפה שאני עד היום מצטערת עליה. ייבשתי אותה- כשהיא רצתה שנקבע להיפגש שוב, במשך יום שלם.... כי פשוט הייתי אכולת מחשבות ולבטים. זאת לא סיבה. אבל לאחר מכן, דיברתי איתה, והסברתי לה בעזרת התירוץ הכי קלוש- שאני חשבתי שאצליח להיכנס לקשר, אבל אני בתקופה נורא עמוסה. וואו.
בהתחלה הרגשתי קצת אשמה, כי זה כן פוגע. אחר כך הקלה. אבל לפעמים היא עדיין עולה לי במחשבות פה ושם. ופתאום מצטרפת תחושת פספוס והחמצה. זה מוזר. אולי הגזמתי עם התגובה שלי. אולי היא ממש יציבה ובסדר היום. הרי זה היה ברור שחטפתי רגליים קרות גם בגלל הנושאים הקשים שעלו כבר בדייט הראשון.... אבל גם לאחר מכן, ראיתי איך אני חוזרת על אותו דפוס- מפחדת להתחייב כשזה מתחיל להתקדם מעבר לדייט ראשון בסיסי.
בקיצור, אני חושבת שזה יהיה ממש פתטי. אבל אני מתלבטת מה לעשות. לא מחקתי מעולם את המספר שלה ואת השיחה שלנו. אולי זה אומר משהו עליי. הייתן מנסות לשלוח הודעה ולתת צ'אנס נוסף? או שזה כבר יותר מדי מוזר ונאיבי אחרי כמה חודשים, כשעוד אני זאת שחתכה, ליצור קשר בשנית? אולי עדיף לי להשאיר אותה בעבר כי באמת יש שם המון נושאים כבדים שלא אדע איך להתמודד איתם? אני לא רוצה לפגוע שוב. אני כבר לא יודעת מה לעשות.
זאת הייתה חתיכת חפירה, אבל אני ממש מעריכה את כל מי שקרא, ומאוד אשמח אם תוכלו לעזור לי לעשות סדר במחשבות. תודה!

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->