שאלה 261728
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

עד כמה ידיעת פרסית תעזור לי להתקבל למודיעין?

אני בן 17 | כתב את השאלה ב-16/07/19 בשעה 14:06

שלום, אני בן 17 ועולה לכיתה י"א (נשארתי כיתה אחת) ואני יודע שבקרוב אקבל זימון לצו ראשון. זאת אומרת, קיבלתי זימון אבל קיבלתי דחייה לשנה הקרובה אבל כרגע לא שלחו עוד פעם.

אני מאוד רוצה להתקבל למודיעין. אני יודע שיש גם סיכוי שלא אתקבל וצריך להכין עוד אופציות למקרה שלא אתקבל ולא להיות נעול על מטרה אחת, אבל אני לא אשקר ואגיד שאני מרגיש שזה בדיוק המקום בשבילי... מבחינת איך שהראש שלי עובד והתחביבים שלי. לכן המטרה שלי היא כבר מעכשיו לעבוד על דברים שיעלו את הסיכוי שאתקבל.

בין היתר שמעתי, שבצבא מחפשים אנשים דוברי-פרסית, ומי שיודע פרסית אוטומטית הסיכויים שלו להתקבל עולים. לכן החלטתי ללמוד פרסית לקראת הצו הראשון, ברמה הגבוהה ככל האפשר. כרגע אני יודע בעל פה את הזמנים בפרסית, כיצד לשאול שאלה בכל הזמנים, מבנה משפט + מספר מלים בפרסית (פעלים וכאלה). וכמובן שעד הסימון אמשיך ללמוד. בנוסף, אני לומד במגמת ערבית, האנגלית שלי גבוהה (בכתיבה, קריאה והבנה, בדיבור אני צריך להשתפר) ולא יודע כמה זה משנה לצבא, אבל גם ברמה בסיסית מאוד צרפתית (אני יכול להבין משפטים פה ושם).

בקיצור, אחרי כל זה, רציתי לדעת עד כמה כל זה יכול לעזור לי להתקבל למודיעין ואם לא, מה אני צריך עוד לעשות כדי לעלות את הסיכויים? ועוד שאלה אחרונה - האם העובדה שאני ילד במתמטיקה ובמחשבים תפחית את הסיכויים שאתקבל?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מהבקו"ם... ועד מתי?!"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->