שאלה 264278
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

אני מפתחת רגשות למישהו מהעבודה ולא יודעת מה לעשות לגבי זה?

מור בת 21 | כתבה את השאלה ב-10/08/19 בשעה 19:40

אני עובדת במקום בערך שלוש שנים והגיע אלינו מישהו מהתחום לפני מעט זמן ,קודם כל הוא ממש לא הטעם שלי שזה הזוי . אני אוהבת גברים גבוהים עם גוף גדול שהוא בדיוק ההפך , נמוך עם גוף לא גדול בכלל .. אנחנו גם לא ממש מדברים חוץ מענייני עבודה כך שלא התאהבתי באופי שלו או משו כי אני לא יודעת עליו יותר מדי ,תמיד כשאני רואה אותו עוד מהרגע שהוא בא היתה לי סוג של משיכה אליו
..יש בנינו פער של בערך 10 שנים בגיל שזה פער דיי גדול בשבילי ובכלל עדיין לא היתה לי זוגיות . בכל אופן אנחנו תמיד מחזירים מבטים אחד לשניה , לפני כמה ימים בערך ניגש אלי מישהו שעובד איתנו והוא חבר די טוב שלו, התחיל לשאול אותי לגביו שאלות כמו איך הוא נראה לי ואם הייתי יוצאת איתו.שאלתי אותו למה הוא שואל ולמה דווקא עליו אז הוא אמר שהוא אמר לו שהוא חושב שאני נראת טוב . (יש לציין שאני באמת נראת טוב ואני לא אומרת את זה בקטע שחצני חס וחלילה אני באמת מטפחת את עצמי ודואגת להראות טוב) בכל אופן הוא אומר שהוא לא אמר לו לבוא ולהגיד לי אתזה אלא הוא עושה אתזה מיוזמתו כי מעניין אותו מה אני חושבת לגביו ומה אפשר לעשות עם זה..קיצר אמרתי לו שאני לא יודעת אם הייתי יוצאת איתו כי לא רציתי לצאת מתלהבת מדי אמרתי שלא יודעת ויכול להיות שכן כי בתכלס אני לא רואה סיבה שלא הוא אמר לי שהוא יודע מה לעשות עם המידע הזה(מין הסתם להגיד לו מה אני חושבת עליו גם), בכל אופן מאז שהוא אמר לי שהוא אמר לו שהוא חושב שאני יפה והטעם שלו אני לא מפסיקה לחשוב עליו ולהתלהב כשאני רואה אותו בעבודה או מתבאסת אם הוא לא בא באותו יום לעבודה כמו ילדה מאוהבת מפגרת ולמה אני בעצם מפתחת אליו רגשות אם הוא לא הטעם שלי ויש לי הרבה יותר גברים בעבודה שהם הטעם שלי?
שוב, זה לא שאני מכירה אותו יותר מדי אז זה לא בגלל האופי ..אני לא יודעת מה לעשות לגבי זה באלי ממש שהוא יעשה צעד לגבי . יכול להיות שבכלל לא באלו ואני בסוף סתם אתבאס לגבי זה הוא גם מצידו לא מדבר איתי יותר מדי חוץ מלהחליף איתי מבטים מדי פעם ..מה אני אמורה לעשות במצב כזה?!ממש באלי עליו ואני אפילו לא יודעת למה!! אני גם לא מאמינה לחבר שלו שהוא סתם בא לשאול אם היתי יוצאת איתו וכאלה ואני חושבת שהוא שלח אותו לשאול אותי ולברר איתי אם אני בעניין . מה אתם חושבים שאני אמורה לעשות? אף פעם לא היתי במצב כזה ואני בדילמה אם פשוט לעזוב אתזה או לעוף עלזה .

הוא שלח את חבר שלו לדבר איתי ?

לא הוא דיבר איתך מיוזמתו
 
2
כן ברור שהוא שלח אותו
 
10

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (1) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "עבודה וקריירה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->