0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

אחרי כל מה שעשינו לכדוה"א ולבע"ח, איך אפשר להתגאות בלהיות אדם בכלל?

למה אני בן אדם בכלל בת 14 | כתבה את השאלה ב-23/08/19 בשעה 19:32

אני שונאת להיות בן אדם. עד כדי כך שאני מתחרטת שנולדתי בתור בן אדם בעצמי. אני שונאת גם אנשים אחרים. אני שונאת את האנושות!!!
כל ההיסטוריה שלנו בנויה על חמדנות, פשעים, רצח, גניבות, צביעות, התעללות פיזית, נפשית ומינית בריונות, התעללות בנשים, סחר בבני אדם, שיימינג.. אנחנו מתנהגים יותר גרוע מחיות!!
לא אכפת לנו מכלום, יתחיל להיות לנו אכפת רק אם הבעיה קשורה לכסף, אנחנו פאקינג גורמים להתחממות גלובלית ולאנשים שיש את הכוח לשנות ולגרום לשינוי לא אכפת להם עד שזה יגיע לכסף שלהם!!
יער הגשם אמזון (או אמזונס?) נמצא בשריפה, ובלי היער הסוף יהיה פי 2 יותר קרוב ממה שהוא היה. לא ידעתם על זה? ברור שלא!! כי כמעט ואף אחד לא פרסם או דיבר על זה ברשתות החברתיות!! זה כבר נשרף 3 שבועות!!! 3 שבועות!!!
ויודעים מה?? נמאס לי!!
כל הילדות אני סבלתי מילדים שהציקו לי וביישו אותי בגלל שאני התנהגתי שונה, חייתי בבועה, כל הזמן העירו לי, בעוד שלא ראיתי את זה קורה לאחרים.
כל הזמן בחדשות אני רואה את הגננות שמתעללות בילדים, את האנשים שמתעללים ורוצחים כלבים.. ובאמת, אני ממש מצטערת שנולדתי כאן. אנחנו חיים באשלייה שאנחנו היצורים "הכי חכמים" אבל אנחנו כל כך חסרי מודעות שאני בכלל חושבת שיש לנו מוח של אגוז.
אני שונאת לחיות בחברת אנשים. אני שונאת את זה שלאף אחד לא אכפת מכדור הארץ וממשיכים להרוס ולהוריד עוד עצים למטרת בנייה. אני שונאת את העובדה שלאף אחד לא אכפת שיש פיצוץ אוכלוסין בעולם ועדיין אנשים צורחים על אנשים שלא רוצים ילדים במקום להבין אותם ואת מה שקורה בעולם. אני שונאת את מי שמביא ילדים בשביל להרוס אותם. אני שונאת את כל האנשים שמתעללים בחיות וזורקים אותם למדורות בל"ג בעומר כי זה "מגניב". אני שונאת את העובדה שאנשים רוצחים אנשים מקהילת הלהטב רק בגלל הנטייה המינית שלהם. אני שונאת את העובדה שהפארק עצים אצלי בעיר שהיה מקודם עכשיו נראה מגעיל כי בנו שם מבנים ויבנו שם שכונה.
האם השנאה שלי כלפי אדם הגיונית לדעתכם??

האם השנאה שלי מוצדקת?

אכן, אפשר להבין. אני איתך!
 
30
כן, אבל זה מוגזם
 
7
לא, אנחנו לא משהו, אבל לא צריך לשנוא
 
3
לא מה יש לך? תרגיעי עם השנאה
 
5

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (23) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->