שאלה 267482
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

חושבת שאני לא אצליח למצוא יותר טוב ממנו, איך להתמודד?

אנונימית בת 17 | כתבה את השאלה ב-10/09/19 בשעה 15:10

לפניי חצי שנה הכרתי מישהו באינסטגרם, דיברנו כל יום במשך חודשיים ואז החלטנו להיפגש (הוא גר שעה וחצי נסיעה ממני) ואחרי שנפגשנו היינו סוג של ביחד למשל חודשיים וחצי. אני נורא אהבתי אותו באותה תקופה ואז הגיעה שיחה שפשוט הוא הוציא אתזה שהוא לא רוצה להמשיך להיות בקשר כזה ומעדיף להיות ידידים.
אחרי שבוע שלא דיברנו חזרנו לדבר והחלטנו (בשיא טיפשותי כי אני עדין הייתי מאוהבת בו בטירוף וגם חשוב לציין שהוא היה הראשון שלי) להיות יזיזים, והיינו יזיזים בערך חודש וחצי ולפניי כמה ימים הוא הודיע לי שהוא רוצה משהו רציני והוא רוצה להפסיק עם היזיזות.
אני יודעת שיזיזות זה לא קשר רומנטי לצערי אבל ככ רציתי לשמור את המגע הפיזי איתו וככ אהבתי אותו (עדין ככ אוהבת אותו) ובמיוחד שיזיזות שמרה את הקשר בינינו בגלל שהוא גר ככ רחוק ותמיד היינו מתרגשים להיפגש אז לא יכולתי לסרב כי פחדתי שזה ינתק אותנו..
כשהוא אמר לי שהוא לא רוצה יותר להיות יזיזים התפרקתי לגמרי ואני עד עכשיו לא יודעת מה לעשות עם עצמי.
בחיים שלי לא אהבתי ככה אף אחד ואני פשוט לא חושבת שאני אהיה מסוגלת למצוא מישהו יותר טוב ממנו (הוא פשוט מושלם, הוא נראה טוב מאוד, יש לו אופי מדהים וכל דבר בו פשוט מושלם) או לאהוב עוד מישהו חוץ ממנו.
אחרי שהוא אמר שהוא לא רוצה יותר יזיזות הרגשתי רע עם זה שלא סיפרתי לו שנשארו לי רגשות אליו והתוודתי בפניו, הוא אמר שאני עדין סופר חשובה לו והוא עדין רוצה להשאר בקשר אבל לפי איך שזה נראה הוא לא באמת מתכוון לזה..
אני מאוד אוהבת אותו, אני לא מצליחה להפסיק לחשוב עליו, נורא כואב לי אני בוכה כל יום כל היום (ממש בלי הגזמה) אני לגמרי שבורה ולא יודעת איך להתמודד עם זה...

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (5) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->