0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

מוכרת כמעט חייבה אותי חיוב מוגבר כי קראתי לה בובה, הייתי צריך להתפרץ עליה?

טעות חמורה בן 30 | כתב את השאלה ב-11/09/19 בשעה 19:58

נפלה טעות חמורה ביותר בפוסט המקורי. עד כדי כך שהוא לא רלוונטי. מתנצל. להלן גרסה מתוקנת.

הייתי בקובק קנדה וכולם שם מדברים צרפתית. נכנסתי לחנות נוחות ובאתי לקנות בקבוק מים חצי ליטר. עמדו ליד הדלפק 3 בחורות יפות. כשאני מתקרב לקנות אחת מהן באה לקופה ואומרת "בונז׳ור". עניתי לה "how you doin baby" (מה המצב בובה). הבחורה כנראה הייתה בהלם וחברה שלה צחקה קצת וגמני. תכלס באתי בקטע של להחמיא לה שהרי אם הייתה נראית לא טוב לא הייתי אומר כך. הבחורה לקחה את הבקבוק ואמרה 2 דולר. שילמתי ויצאתי.

בחוץ ליד האוטו, אני תוהה וחושד שחייבו אותי מחיר מופקע שהרי בקבוק אמור לעלות רק דולר וקצת! חזרתי לחנות והכנראה אחראית (לצורך העניין נתייחס אליה כאחראית, היא הייתה מבוגרת ונראתה דמות סמכותית ביחס למוכרות הצעירות) דיברה אנגלית (גם המוכרת דוברת אנגלית כשפה שנייה אבל האחראית ניגשה אלי) הסברתי לה את המצב אבל היא לא כל כך הבינה והסכמנו שכנראה הtax בקובק גבוהה מהרגיל ולכן החיוב המופקע.

יצאתי שוב לרכב והפעם עלה לי רעיון לבקש את הקבלה כי עדיין לא הייתי סגור על זה. נכנסתי, הם איתרו את קבלתי וגיליתי שהבקבוק אחרי מס עולה 1.34 וחייבו אותי 2 דולר. אמרתי לאחראית שלא קיבלתי עודף והיא הלכה לבדוק במצלמות. בנתיים המוכרת עוד בחוצפתה התעקשה שהיא כן החזירה לי עודף ואמרתי שלא ככה כמה פעמים עד שהיא אמרה "נראה במצלמות". בנתיים הסתובבתי בחנות עמדתי מול המוכרת שכנראה ריכלה עלי בצרפתית עם המוכרת השנייה אבל כששאלתיה מה הן מדברות שיקרה.. עוד המליצה לי ללמוד צרפתית כי אני בקובק. אמרתי לה שאני מדבר קצת גרמנית. קיצר בחורה חצופה אבל איכשהו היחסים נשארו סבירים פלוס.

לאחראית לקח המון זמן לבדוק במצלמות ואני אחרי כמה זמן אמרתי למוכרת שאני בנתיים בבית קפה שמחובר לחנות נוחות. ישבתי שם ודיברתי בפלאפון כשהאחראית אחרי זמן מה באה כולה כועסת והטיחה את העודף על השולחן (לא ממש הטחה חזקה אך עדיין כעסה). באתי לצאת והמוכרת הייתה עסוקה כי לפתע היה תור של איזה 5 איש והאחראית גם הייתה עסוקה. התקרבתי לאחראית אמרתי לה תודה בקול למרות שיש מצב שלא שמו לב כי כולם היו עסוקים ויצאתי. מהאוטו עוד התייעצתי עם אנשים האם עלי לחזור לחנות ולהתעמת עם המוכרת למה היא שיקרה אך המליצו לי שלא כי כבר יזמינו לי משטרה (לא בדיוק נכון, רק אם ממש אתפרע) ואחר טען שכבר עשיתי מספיק.

אני בעיקר עזבתי משם כי התרשמתי שהאחראית ממש כעסה על המוכרת שעבדה עלי, ומי יודע אולי את הכסף הכניסה לכיס וראו זאת במצלמות. אפילו חשבתי שאולי זה היום האחרון של מוכרת זו בעבודה במצב כזה. אבל אחר כך אמרו לי וחששתי שאולי האחראית כעסה עלי על מה שהערתי למוכרת עם ה"בובה". כמו כן, קשה לי להאמין שהמוכרת תכניס את העודף לכיסה במקום שיש מצלמות.

אני בנאדם אובססיבי במצבים מסוימים ואני רוצה להבין האם פעלתי נכון, מי ניצח ב"מאבקון", אציין שאני עוד אחזור לאותו מקום עוד שבוע וחצי, האם עלי לעשות משהו מתי שאחזור? אני רוצה שההנהלה שלה תדע אבל מצד שני אני חושב שדיברתי כבר עם האחראית (זו שהחזירה לי את העודף, היא נראתה אחראית המקום או לפחות אחמשית). ושאלת הפוסט- האם האחראית כעסה לדעתכם על הערת ה"בובה" שלי או על המוכרת שניסתה לגנוב אותי? (בין אם העודף היה הולך לכיסה או לקופה).
אני מבין שבנות רבות יקפצו ויריעו בטענה שמגיע לי, כבר שמעתי את זה. אני באתי בקטע טוב האמת של להחמיא לה ויצאתי מקולל. מעדיף שהתגובות יתרכזו יותר באיך להוציא אותי מהאובססיה הזו של חשיבה על כך , שבמקרה שלי זה אומר איך לתקן את האירוע (אם יש מה לתקן) כך שאוכל להגיד לעצמי שעשיתי מספיק ולהרגע. האם הייתי צריך להתפרץ על המוכרת ליד כל הלקוחות?

עדכון מטעות חמורה, שואל השאלה 2019-09-17 05:28:27

תודה על כל התגובות, אך אף אחד לא התייחס לאיך עלי לפעול כעת. הסקר מראה שרוב הסיכויים האחראית כעסה על המוכרת, אך לא ברוב מוחץ. במידה וכעסה עלי, יש מצב שהמוכרת "ניצחה". גם עבדה עלי בכסף וכמעט הצליחה, גם עיכבה אותי. איך לפעול כשאחזור לחנות נוחות ההיא?
שמור עדכון

האם האחראית כעסה על המוכרת או עלי

עלי על הערת ה"בובה"
 
3
על המוכרת שסרחה
 
4

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->