שאלה 269769
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

למה הלקוחות בישראל כל כך חצופים על הגבול הפסיכופטי?

אנונימית בת 20 | כתבה את השאלה ב-09/10/19 בשעה 19:15

אז נכון, בחרתי לעבוד בשירות לקוחות אבל בגיל 20 אין כל כך הרבה אופציות בלי השכלה וכו'. אני עובדת עבודה זמנית ובסך הכל אני אוהבת את העבודה שלי, לפעמים זה נחמד ואני מסתדרת עם שאר העובדים.
יש הרבה לקוחות נחמדים, כאלו שקבועים וכאלו שלו אבל הרוב שמגיעים אלינו הם פשוט חיות. חושבים שאת חיה בשביל לשרת אותם, שאין לך רצונות ורגשות ושאפשר לדרוך ולצעוק ולהתעצבן עליך מתי שהם ירצו ועל הסיבות הכי קטנות והכי מטומטמות בעולם.
לקוחות שאין להם בלקסיקון את המילים "תודה" ו"בבקשה" ורק יודעים להגיד תביאי לי את זה, תעשי לי את זה. מדברים בצורות כאלו שאני הייתי מתביישת לדבר ככה אל אנשים שאני לא מכירה.
בחו"ל כמעט ולא נתקלתי בתופעות כאלו, כולם עמדו בתור בשקט גם כשחם מאוד או קפוא, תמיד אמרו סליחה ובחיים לא חשבו להרים את הקול שלהם על מישהו אחר.
אז למה הישראלים מרשים לעצמם להתנהג ככה? אני לא מדברת על ישראלים ישראלים, גם הרבה לקוחות ערבים ורוסים וכל מה שבינהם מרשים לעצמם להתנהג ככה.
מלא דורשים גם מתנות ושאעשה להם הנחה, דורשים מוצרים שאין לנו במלאי וצועקים עליי שתכף ומיד אני אביא להם את זה(כי ברור אני עושה להם דווקא ואני שומרת את הטונה שהלקוחה כל כך צריכה!!!! בתוך הארונית שלי. ככה. בכוונה. כי משעמם לי ואני חייבת לעשות לה דווקא) ואם הם לא מקבלים מה שהם רוצים הם מקללים אותי ואת אמא שלי וצועקים ומתחרפנים כאילו כל העולם נפל להם על הראש. אף פעם לא עונה להם אבל כן נמאס לי לשמוע צעקות באוזן כל היום.
וחוץ מזה כשהם יוצאים מהחנות אחרי שבכו וצעקו והשתוללו כמו ילדים קטנים בני 5 והמנהל הביא להם סוג של פיצוי או לא יודעת מה הם חושבים שהם ניצחו את העולם והם הצודקים ומגיע להם הכל. מה שהם לא יודעים שהעובדים פשוט מתפוצצים מצחוק מכל ההתנהגות הסתומה שלהם.
אז השאלה שלי היא למה? למה אנשים הם כאלו חסרי בושה?!

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (44) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->