0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

ברגע האמת לא עומד לי! מה לעשות בנוגע לזה?!

יוסי בן 19 | כתב את השאלה ב-15/10/19 בשעה 18:27

תקשיבו שכבר נמאס לי מהחיים האלה, פשוט נמאס לי. אני בן 19 ואני בדיוק יוצא עם מישהי, כבר חודשיים כמעט. היא סוגשל הראשונה שהייתה לי עד עכשיו (זיינתי בעבר, אבל זה גם לא היה וואו). בקיצור ישלי עכשיו מישהי מדהימה, יפה ואני ממש פוחד לאבד אותה. כבר כמה פעמים קבענו שנעשה את זה ופשוט ברגע האמת, לא עומד לי!
אני מתחרפן מזה. זה שורט אותיי! תמיד כשאנחנו מתמזמזים עומד לי, אבל גם זה, אני מרגיש שזו לא זיקפה מלאה. נמאס לי כבר ואני במצב שאני אשכרה חושב על לקחת כדורים ואני פאקינג בן 19. ומה שהכי מצחיק בסופו של דבר, זה שאחרי כל פגישה אני מגיע הביתה, מדליק פ**נו לסביות והוא נעמד לי בשנייה ואני מקבל זיקפה פשוט מלאה וגומר כרגיל. זה מה שהכי מחרפן אותייי! אני לא יכול עם זה כבר, אני באמת לא יכול כבר. אני לא מבין ממה לעזאזל אני פוחד, אבל נמאס לי מזה כבר. אני באמת חושב על לקחת כדורים כדי להראות ולהוכיח לעצמי שאין לי ממה לפחד, אני רק לא יודע איך להשיג את זה. אני מת להיות פעם אחת עם זיקפה מלאה רק כדי שתרגיש ותהנה. מה אני יכול לעשות בנוגע לזה?
בבקשה מכם, תעזרו ליי, אני מתחנן, אני חייב את העזרה הזו. אני באמת כבר לא יודע מה לעשות עם עצמי, לשוט נמאס לי. אני לא רוצה לאבד אותה כי זה באמת משהו רציני וממש התחברנו אחד לשנייה.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->