0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

נכשלתי בחיים בגדול בכל התחומים, נמאס לי! איך להתמודד עם המצב?

בר בת 24 | כתבה את השאלה ב-01/11/19 בשעה 16:11

אני בת 24. אין לי חברים כבר 13 שנה מאז החרם בכיתה ו', אין לי זוגיות ועוד לא חוויתי אהבה ראשונה, רישיון הוצאתי רק בגיל 24.3 לפני ( 3 חודש ) אחרי שנתיים וחצי של לימודי נהיגה ( לא ברצף ) אני עושה פסיכומטרי כבר 6 פעמים הכי גבוה שלי 507. ואז ירדתי 5 פעמים ברצף עד שהגעתי לאחרון עם 468
כן פאקינג 468 אחרי שלמדתי בקורס 3 חודשים והשקעתי גם בבית יום ולילה!! אז אני לא רוצה לחשוב כמה הייתי מקבלת ללא השקעה. בגרויות יש לי ממוצע 111.8 אבל זה אחרי שעשיתי שנה שיפור בגרויות ועשיתי מחדש את כל תעודת הבגרות חוץ מלשון. ואת המתמטיקה אנגלית ספרות היסטוריה תנך העלתי ל 5 יחל. חחחחח זה עצוב אהה? ממוצע 111.8 עם פסיכומטרי 468 או 507 אם לוקחים את הגבוה..
בצבא נזרקתי להיות עובדת רסר עם קבע 54 ורק כי לא עברתי את כל המיונים לחיל המודיעין. והגיוס כבר היה קרוב ולכן צהל זרק אותי איפה שבא לו. עוד דברים קשים בחיים שלי, יצאתי סהכ ל 3 דייטים בחיי ורק נפגעתי מהם!! אגב אחד מהם כרגע בזוגיות לפי האינסטוש. עוד משהו? שבועיים לפני הגיוס שלי אמא שלי היקרה שלי חלתה בסרטן. אני זוכרת זה היה יום שישי בבוקר לפני שיעור נהיגה היא ואבא לא יכלו להסתיר זאת מאיתנו וסיפרו לנו. הדמעות לא איחרו לבוא והדבר הראשון שעלה לי לראש זה שחס וחלילה אהיה יתומה מאם בגיל צעיר. אני זוכרת איך כל השיעור נהיגה רק בכיתי והמורה לא הבין למה. מזל שהייתי תלמידה לא וואו ותירצתי לו שאני בוכה כי אני חושבת שאני לא יעבור בחיים טסט. הנפש שלי כאובה והלב שלי מלא צלקות על החרם שעברתי כל הילדות מכיתה ה עד יב, על " חיי החברה התוססים שלי " למי שלא הבין מרכאות הכוונה שאין לי חברים, על זה שאין לי זוגיות ועוד לא הייתה, על הסרטן שהיה לאמא, על הנהיגה שהתעכבה, ועל זה שאני ככ משקיעה להתקבל לתואר וזה לא קורה, גם עם ממוצע בגרויות 111.8 כן זה הפסיכומטרי שחוצץ. ומכל הדברים זה הדבר שהכי כואב לי. עזבתי עבודה עם שכר יפה, בשביל לעבוד פעמיים בשבוע עבור אלפיים שח ומימנתי לבד ( בהלוואה ותשלומים ) שנה של שיפור בגרויות וקורס פסיכומטרי שיחד עלו לי כמה עשרות אלפים. עם הבגרויות זה צלח טפו טפו אבל עם הפסיכו פחות. תחשבו כמה זה כואב להשקיע 3 חודשים יום ולילה לפסיכו ובסוף לקבל 468 ועוד לשאול את החברים לקורס כמה קיבלו היינו קורס קטן של 6 אנשים כיתה קטנה רובם מעל 600 חוץ מאחד 590 ועוד אחד הכי נמוך ( חוץ ממני ) 570. ואז אני האפס של הכיתה 468 חחחחח.
עכשיו נותר לי רק לשפר אנגלית 5 יח בתיכון היה לי 80 ואני משפרת אותו. אתמול שאלתי חבר'ה שלמדו איתי בבגרויות במקצועות השונים. רובם כבר התחילו תואר השנה ותחשבו כמה זה כואב. שאתה לא!! יש אחת שעשתה רק 5 היסטוריה ויש לה 3 מתמטיקה 3 אנגלית והיא בהיסטוריה 5 קיבלה 75 ואני 95 והינה היא לדבריה התחילה השנה ממשל ומשפטים בבינתחומי.... מוזר כי סיימנו בגרויות לפני 3 חודש ועוד לא היה לי פסיכומטרי והיא אמרה אז שהיא טסה ויש לה עוד מקצועות לשפר. וששאלתי אותה כמה צריך בבינתחומי לממשל ומשפטים לא ענתה ...
ויש אחד שקיבל 90 בהיסטוריה אבל עשה שליפים לדבריו. והוא התחיל השנה ממש עכשיו מדעי המחשב באקדמית תא יפו. אני רוצה תעשייה וניהול הבעיה שעם 468 או 507 אפילולמכללה לא מקבלים אותי.
ואפילו למקצוע אחר כמו הוראה, וכאלו לא מקבלים אותי. החיים מעייפים.
להתאמץ ולנסות לסדר את חיי או לוותר לזרום ולחיות איך שהם

מה לעשות

להתאמץ בסוף תגיעי לאן שאת רוצה
 
59
וותרי חייך קשים וכך יהיו
 
2

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (18) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->