שאלה 272089
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

שכב עם מישהי אחרת בזמן בחול כשהיינו בהפסקה. האם לחזור אליו?

Danna בת 22 | כתבה את השאלה ב-02/11/19 בשעה 20:14

אני והבן זוג שלי כבר שנתיים בזוגיות מדהימה. עם המון כנות, כימיה, אמון ואהבה. באמת בטוחים שנתחתן ויודעים שהאהבה בינינו היא כזו של פעם בחיים. לאחרונה עברנו תקופה לא קלה, הוא בקבע בצבא והוקפץ המון במהלך הסופשים, דבר שהשפיע לרעה על הקשר. הוא החליט לטוס לפיליפינים עם חבר לנקות קצת את הראש לשלושה שבועות. לפני הטיול הרגשתי שהוא לא כל כך פה בראש והסברתי לו בבגרות ובפתיחות שלדעתי הוא צריך זמן לעצמו כי היחס שלו אליי קצת השתנה. הוא נלחם שזו לא פרידה אבל חשב על הדברים שהעליתי בפניו, ולקחנו החלטה שבפיליפינים יהיה זמן מעולה בשבילו לחשוב איך הוא משתפר עם עצמו וחוזר לקשר הזה ב100%. בזמן שאני חיכיתי לו במשך כל התקופה הזו בארץ, רק חיכיתי להודעות ממנו ולעדכונים (שבקושי הגיעו), כי אני לא רציתי לשלוח הודעה בזמן שהוא כביכול בזמן לעצמו וכן סיכמנו שזה יהיה זמן מעולה גם לחשיבה עם עצמי.
הוא חזר לפני שבוע ונפגשנו היום,
אמר שהוא חייב להיות כנה איתי אם אנחנו ממשיכים בקשר הזה - וסיפר שערב אחד שהיה שיכור בטירוף, התנשק עם מישהי וזה הוביל לחדר בהוסטל והם שכבו. הוא הביע חרטה עמוקה על הדבר למרות שמבחינתו לא היינו ביחד אבל מבחינתי מאוד כן, לא הייתי מרשה לעצמי בחיים ללכת ולהיות עם גבר אחר.
הוא הצטער מעמקי נשמתו. ואני מאמינה לו. בכה את חייו, התחנן שאקבל אותו בחזרה. הבטיח שיתקן, שיאסוף את השברים של הלב שלי מהרצפה ושאני אהבת חייו והוא לעולם לא יוותר עליי. שהוא מצטער והוא בחיים לא היה עושה משהו שיפגע בי. שהוא לא חיפש את זה ולא רצה את זה ומבחינתו זה היה כמו ללכת לזונה.
אני מאוד נפגעתי ואמרתי לו שזו בגידה לכל דבר, שאין סיכוי שאחזור אליו לעולם ושגם אם הוא יתקן ונחזור תמיד יהיה בי את החשש שזה יקרה שוב מתישהו.

בתכלס, אני מאוהבת בו עד מעל הראש. הלב שלי באמת קרוע לגזרים, בחיים לא פגעו בי ככה. ואני מאמינה לו שהוא ישקיע ושאפשר להחזיר את הקשר הזה למה שהוא היה. אבל לא יודעת האם זו ההחלטה הנכונה. לא יודעת האם ללכת עם הלב שרוצה רק אותו ומאמין בטוב ובזוגיות ובאהבה שלנו, או ללכת עם הראש שאומר אין מצב לסלוח אחרי דבר כזה.
אשמח לעצות ממישהו שחווה דבר דומה

לחזור אליו ולבנות את האמון מחדש?

כן, נשמע שהוא לא יסכן את זה שוב
 
44
לא, מגיע לך יותר טוב ממנו
 
27

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (12) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->