0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אני יוצא עם מישהו כבר כמה חודשים ומרגיש קנאה וחוסר ביטחון

West Rishon בן 22 | כתב את השאלה ב-09/11/19 בשעה 17:14

אני יוצא עם מישהו בגיל שלי כבר כמה חודשים שאני ממש אוהב וממש כיף לי איתו, למרות שכבר חוויתי התאהבויות לפני כן והיו לי קשרים ארוכים בחיים שלי לא הרגשתי אל מישהו כמו שאני מרגיש אליו, באמת. המשפחה שלי והחברים שלי אוהבים אותו וגם המשפחה שלו והחברים שלו אוהבים אותי ומהבחינה הזו הכל מצויין.
לפני שהוא היה איתי הוא היה בלא מעט מערכות יחסים קצרות וגם בזוגיות עם שני אנשים שאני מכיר (אחת קצרה מאוד והשניה של כמה חודשים, עם אחד מהם יצאתי לדייט לפני כמה שנים וכשהוא ניסה לנשק אותו דחיתי אותו והוא מאוד נפגע, הייתי צעיר ובכללי גם אני לא אוהב לזרום מהר ואת השני אני מכיר מפעם מאיזו פעילות חברתית אבל לא דיברנו כמה שנים והוא בחור די מסכן בסה״כ לדעתי בגלל הסיפור חיים שלו והרקע הכלכלי ממנו הוא בא) וגם היה לו רומן של כמה שנים טובות עם מי שהיה החבר הכי טוב שלו שנגמר בגלל שהחבר ההוא לא הסכים לצאת מהארון ומאוד פגע בו בגלל שהוא התאהב בו והחבר לא (סיפור ארוך, הם כן בקשר חברי היום, מתראים אחת ל... וזה גם לא קל לי) בקיצור, יש לו היסטוריה... הוא גם ביסקסואל, טוען שהוא נמשך לנשים וגברים באותה רמה אבל מעדיף סקס וזוגיות עם גברים בטענה שזה יותר קל. הוא היה גם עם נשים והייתה לו גם חברה 3 שנים כשהיה בתיכון.
הוא אומר לי שהוא אוהב אותי, שהוא בחיים לא הרגיש ככה לאף אחד ושאני הסקס הכי טוב שהיה לו (לגבי הסקס אין לי ספק שהוא אומר את האמת, זה לא פעם ראשונה שאומרים לי את זה, אלוהים נתן לי כישרון טבעי, בלי להשתחצן) ההתאהבות הכי גדולה שלו ועוד דברים שהוא אומר לי ואני באמת מאמין לו ומרגיש בדיוק אותו הדבר ועדיין יוצא שאני מקנא לו ממש וחסר ביטחון מאוד, דבר שלא היה לי במערכת היחסים הקודמת שלי שהייתה כשנה וחצי וכשיוצא לדבר על האקסים והאקסיות שלו בכלל אני נהיה אכול קנאה.
הגענו למסקנה שהסיבה שזה קורה שאני ככה מקנא זה כי אנחנו ״שיוויוניים״, כלומר שעד עכשיו מה שקרה זה שתמיד יצאתי עם כאלה שהרגשתי (וגם הסביבה שלי הרגישה) שאני ״מעליהם״, כלומר יותר יפה, חכם, מוצלח וכו׳ ואצלו זה לא ככה כי לכל אחד מאיתנו יש יתרונות וחסרונות אבל שנינו בסה״כ ״מציאות״ ודי שווים אחד לשני. סיבה נוספת שאני ככה אכול קנאה וחסר ביטחון לדעתי זה בגלל שהוא ביסקסואל ובגלל שהוא גם אמר שעם גברים זה יותר קל מבחינת הסקס, אני מפחד להרגיש שאני בעצם ״פשרה״ כי עם אישה זה יותר מסובך, לא רוצה להרגיש סוג ב׳, וגם אמרתי לו את זה והוא אומר שזה ממש לא המצב ושוב יש לי נטייה מאוד חזקה להאמין לו גם בזה.
אני יודע שהוא מאוד אוהב אותי ושיש סיכוי מאוד גבוה ש״זה זה״ (יצא לנו לדבר על עתיד משותף, לגור ביחד, חלונה וכו׳) אבל אני פשוט לא מצליח להפסיד לקנא ואני מפחד שבסופו של דבר זה מה שיגרום לכך שניפרד, אנחנו מדברים על זה והוא מסביר לי שזה לא נעים לו שאני כאילו סוג של ״לא מאמין לו״ כשהוא אומר לי שהוא בחיים לא הרגיש עם אף אחד כמו שהוא מרגיש איתי וכו׳ ואני באמת מרגיש רע עם זה, אני פשוט חייב חייב להפסיק לקנא ואני לא מצליח!!!
יש עצה לאיך לגרום לעצמי להפסיק לקנא ולהרגיש כל כך לא בטוח? כי אני יודע שזה סתם בראש שלי, גם חברים שלי שמכירים אותו כבר אומרים לי את זה ויש לי נטייה מאוד חזקה להאמין להם. פשוט גם ההיסטוריה של האקסים והאקסיות שלו וזה שהוא ביסקסואל ושאנחנו פחות או יותר באותה רמה פשוט מחרפנת אותי לפעמים.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (1) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->