שאלה 272972
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

מרגיש לי שחברה שלי מחפפת אותי לפעמים. מה לעשות?

אנונימי בן 18 | כתב את השאלה ב-12/11/19 בשעה 20:12

אני יודע שהדבר הנכון לעשות הוא לא להגיד את זה לכם אלא לה אבל מעניין אותי מה יש לכם להגיד בנידון וזאת הסיבה שאני כותב את זה לכם לפני שאני אומר את זה לה.
קצת רקע, אני וחברה שלי ביחד כמעט שלוש שנים(שנתיים ואחד עשרה חודשים) ואנחנו באותו גיל.
יש ביני לבינה אהבה, רואים את זה מהצד וגם אני רואה את זה שהיא אוהבת אותי. אני רואה שהיא אוהבת אותי לפי המעשים ולפי ההתנהגות שלה כלפיי ואותו דבר אני אוהב אותה מראה לה אהבה ועל מראית העין נראה שהכל ביננו מצוין ואין לי תלונות אליה.
אבל בזמן האחרון אני מרגיש קצת שהיא מחפפת אותי ואז שאני מראה לה טיפה חוסר יחס כי זה לא היה בסדר פשוט להתנהג אליי כאילו אני סתם איזה חבר לכיתה אז היא באה מחבקת אותי מנשקת אותי ומראה לי אהבה וזה יפה ונחמד שהיא יודעת כביכול לכפר על המעשים שלה אבל זה לא הגיוני שזה יימשך(שאני אומר בזמן האחרון אני מתכוון בערך לשבוע שבוע וחצי). לפעמים זה בא לידי ביטוי בהודעות, לפעמים בשיחות בפלאפון וגם כשאנחנו ביחד(חשוב לציין שכל זה קורה רק בסביבת אנשים).
למקרה שלא הבנתם אותי נכון אני אתן דוגמה, יש לה מבחן בעוד כמה ימים ומתוך התעניינות בה ובחיים שלה שלחתי לה הודעה וכתבתי, מתי המבחן שלך? באיזה שעה? והיא פשוט ענתה לי שהיא לא יודעת, אחרי שאמרתי לה את לא יודעת? סתם מגיעה ליום לימודים ומחכה למבחן? ואז היא ענתה לי מה הן שעות המבחן - משמע היא ידעה את השעות ובמקום להגיד לי אותן היא בחרה להגיד לי שהיא לא יודעת. חשוב לציין שכל השיחה הקצרה הזאת ביני לבינה התנהלה תוך שהייתה שיחה בקבוצה עם החברים ככה שיכול להיות שהפרעתי לה איתם ובגלל זה היא סתם ענתה לי לא יודעת (יכול להיות בכלל שהיא גם לא קראה את השאלה שלי). קרו גם פעמים שהיא פשוט לא נכנסה לשיחה שהיא הייתה מחוברת ובסדר אני לא עכשיו אעשה על זה סצנה ואריב איתה כי זה טיפשי ומי יודע למה היא לא נכנסה אבל שאני רואה אותה כותבת בקבוצה אחרת(שמדברים שם שטויות לא עכשיו נושא חשוב) במקום להיכנס לשיחה איתי ולדבר איתי או סתם לענות על משהו שכתבתי וואלה זה לא במקום בכלל..
בקיצור אחרי כל החפירה הזאת מעניינת אותי הדעה שלכם ומה אתם הייתם עושים אם היה לכם מצב כזה?
*עוד לא דיברתי איתה על זה כי אני יודע שברגע שאני אדבר איתה היא ישר תנסה להתגונן והיא תגיד שזה לא קרה והיא לא מחפפת אותי ולא שאני לא מאמין לה, אני פשוט יודע שמה שאני מרגיש הוא לא סתם.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->