שאלה 274562
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

יש לו ילד מזוגיות קודמת ואני לא רוצה לוותר. האם אני עושה את הצעד הנכון?

ליאל בת 20 | כתבה את השאלה ב-02/12/19 בשעה 15:35

היי,
אז ככה, זה עניין ממש מסובך אפילו לעצמי. אני אנסה להסביר על הצד הטוב ביותר. מקווה שתבינו ושתעזרו לי...
אתחיל מהתחלה, בגיל 16 הכרתי בחור בן 25. אחלה הכל. אבל היינו במקומות שונים בחיים בעיקר בגלל פער הגילאים והחלטנו לא להמשיך. הוא המשיך לשלוח לי הודעות ונשארנו בקשר טוב. בזמן הזה, שנינו נכנסנו למערכות יחסים אחרות ובאופן טבעי הקשר נותק לאט לאט.
לפני חצי שנה חזרנו לדבר. אני סיימתי קשר של שנתיים והוא סיים קשר של שנה (שנה לפני שחזרנו לדבר פחות או יותר). היה לנו ממש טבעי לחזור להיפגש, נהיה לנו קשר ממש עמוק ואחרי שהבנו שאנחנו עומדים פחות או יותר באותו מקום בחיים החלטנו לתת צאנס. כרגע אני יוצאת איתו כבר שלושה חודשים.
באמת שהכל מושלם. אני בחיים לא התאהבתי בבן אדם בצורה כזו. אני מאושרת איתו. הכל תואם. המשפחה, החברים, התחביבים. אין לנו אפילו על מה להתווכח. אני מרגישה שהוא מקבל אותי כמו שאני ושהוא באמת יהיה כאן תמיד בשבילי.
עד כאן רקע.

הבעיה מתחילה בזה שלפני חודש וחצי הוא ישב איתי וסיפר לי שיש לו ילד בן חצי שנה מהאקסית שלו. שהיא סיפרה לו רק בחודש שביעי כשהם היו פרודים כבר חצי שנה. לא היה לו קשר אליו ואליה עד לפני שלושה חודשים והוא לא ידע עד כמה נכון לספר לי כשלו בעצמו הכל חדש.

קשה לי ממש. אני מרגישה שאין פה שני צדדים כמו במטבע, אלא שיש פה מיליון כמו בקוביה הונגרית או משהו כזה... אז אני אנסה לסדר את המחשבות שלי :( ולהסביר לכם.

קודם כל, ברור לי מאוד שאם הייתי בן אדם אובייקטיבי הייתי אומרת לברוח. מה ילדה בגילי צריכה את זנ על הראש שלה... אבל קשה לי לוותר על בן אדם כמוהו. אני יודעת שיהיה לי ממש קשה למצוא מישהו עם אןפי מושלם כמו שלו. ואני באמת לא יודעת עד כמה שווה לי ללכת לחפש גבר כמוהו רק בגלל הילד שלו. אני באמת לא יודעת אם החיסרון הזה עולה על כל היתרונות שלו (אני לא מחמיאה לו כי אני מאוהבת. אני מחמיאה לו כי באמת שחסר היום אנשים עם אופי כמו שלו. כי באמת שאני לא מאמינה שאני אמצא מישהו כמוהו. שנהיה תואמים כמו שאנחנו תואמים אחד לשניה ואני מאמינה שמישהי אחרת תחטוף לי אותו די מהר..).
בעניין הילד, אני באמת לא רואה איפה זה מזיק לזוגיות שלנו. לא כרגע. לא בעתיד. גם כשאני מנסה לחשוב ממש ממש ממש רחוק (בית, חתונה, ילדים) אני רואה את זה משתלב, אני לא רואה את זה כמשהו שיפריע לי. אני באמת מקבלת את זה ספצית...
מצד שני, הדברים הנלווים עם זה מאוד מפריעים לי. כמו זה שאני שונאת את האקסית שלו, אני שונאת את הרעיון שהיא תהיה חלק מהחיים שלו כל החיים שלו. שאם נהיה ביחד זה אולי יכנס לנו לזוגיות. אני שונאת את המחשבה שהיא האמא של הילד שלו. אני שונאת אותה ספציפית ממש ואני לא רואה את זה ספציפית כמשהו בריא. (גם הוא שונא אותה, אולי זה משפיע).
יש גם את הצד שכלום עדיין לא ידוע ולא מסודר. הילד עדיין לא רשום על שמו. הוא עדיין לא משלם מזונות. הם עדיין לא קבעו משמורת. הכל כל כך על רגל אחת. כל כך חדש עדיין. כאילו אני לא יודעת איפה זה יעמוד בכלל.
אני כן מכילה אותו מצויין בזה וגם הוא אותי.

אמא שלי, איפה שהו היחידה שאני מקשיבה לה. הפתיעה אותי ואמרה לי שאעשה מה שטוב לי רק שלא אתפשר. ואיך שהוא, אני מרגישה שאם אשאר לא אתפשר.
אני פשוט לא יודעת אם אני בחרדות עמוקות מידי ושזה בגלל שהכל כרגע מאוד חדש לו ולי. או שהמחשבות שלי והבלאגן שלי בראש מאוד מוצדקים ושכדאי לחתוך עכשיו ולא להיפגע בעתיד (כי אני רואה את זה בכיוון רציני, וגם הוא).
אני מפחדת נורא לפספס בן אדם כמוהו. השנתיים עם האקס שלי, לא מגיעות לרמת עומק של הקשר שיש לי ולו בזוגיות של שלושה חודשים... אני יודעת שזה נשמע אבסורד אבל זה ככה.

תודה לכל מי שקרא והבין וניסה ועזר ❤ אני מעריכה מאוד.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->