שאלה 278317
אילוסטרציה אילוסטרציה
  מצורף שיר רקע
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

הזדמנות נדירה להתנקם באדם שפגע בי. לספר שאשתו בוגדת בו עם הגרוש שלה?

נקמן בן 24 | כתב את השאלה ב-19/01/20 בשעה 10:38

סיפור קצר ארוך ומסובך. ההורים שלי התגרשו כאשר הייתי בן 14. עברתי לגור עם אימא שלי וסבתא שלי בדירה שהיא שכרה. היה לה בן זוג שהוא היה די נחמד ואני די חיבבתי אותו. אחרי שנה וחצי אימא שלי קנתה בית גדול יותר, פרטי, ועברנו לשם. למרבה הצער היא החליטה שכדאי שגם החבר שלה יעבור איתנו. לאט לאט הוא חשף את פרצופו האמתי כמניאק. הוא כל הזמן ניסה לשלוט בי, להתגרות בת וכל הזמן התעמר בי. אני החזקתי הכול בפנים כי אני רואה שאימא שלי מאושרת איתו ואני לא רציתי להיות הסיבה שהאושר שלה ייפסק, כי מגיע לה להיות מאושרת אחרי שהייתה נשואה 20 שנה לסוציופט כמו אבא שלי.

בסופו של דבר פשוט נמאס לי. נמאס לי שאימא שלי מתייחסת כל כך יפה לילדים של בן הזוג שלה בעוד כל מה שהוא עושה לי זה בריונות. הוא ליטרלי גר בבית של אימא שלי, שקנתה בכסף שלה. לו אין שום זכות על הבית ובכל זאת גר שם בלי לשלם אגורה אחת. התחלתי להגיב לו וזה גרם לריבים חמורים. כמובן שהוא ידע לעשות מניפולציות על אימא שלי לגרום לי להראות האדם הרע. זה הגיע למצב שאני פעם אחת שהוא נעל אותי מחוץ לבית, בחורף, בזמן סופה (אימא שלי לא הייתה בבית) רק בגלל שרציתי לפתוח את הדוד לקצת יותר זמן ממה שהוא אוהב (יש לי רגישות יתר לחום או לקור. כך שמים שלאדם אחד הם פושרים עבורי הם קרים מאוד). פעם אחרת אני יושב לי בסלון רואה סדרה שאני אוהב, ואז הוא פשוט לוקח את השלט, מעביר למשחק כדורגל ופשוט מגרש אותי לראות טלוויזיה במקום אחר. מקרה אחר זה שהוא מתחיל לצעוק עליי כי אני צחקתי כאשר ראיתי חברים. אחרי ריב קולני בין שנינו פשוט סירבתי לדבר איתו. לא יכולתי לעבור לגור עם אבא שלי כי הוא: א) גם התחיל משפחה חדשה עם אישתו השנייה ב) אחת הסיבות שאימא שלי התגרשה ממנו זה כדי שלא אגדל בבית עם אבא מתעלל.

ולהוסיף חטא על פשע הוא גם הומופוב, גזען, שוביניסט וגולד דיגר

יום מסויים אחרי שאימא שלי והחבר שלה רבו, הוא פשוט לקח את החפצים שלו והלך. נפרד ממנה בSMS ואחרי יום חזר לקחת את שאר החפצים שלו. ומאז לא ראיתי אותו יותר. אבל עדיין נשארה לי טינה כלפיו כי מעולם לא יצא לי לומר מה שאני באמת חושב עליו ומעולם לא יצא לי באמת להתנקם בו בצורה שתשפיל אותו כהוגן. אני אדם מאוד נקמן כי נפגעתי מכל כך הרבה אנשיים בחיים שלי.

לפני כמה ימים התסבר שהעוזרת שלנו היא גם העוזרת של גיסתו של החבר הקודם של אימא שלי. ולפי מה שהיא סיפרה, גרושתו בוגדת בבעלה עם הגרוש שלה (AKA החבר הקודם של אימא שלי). לפי הסיפורים ששמעתי על גרושתו (שמכירה את דודה שלי אישית) מדובר בגולד דיגרית מקצועית שנמצאת בזוגיות עם גברים עשירים רק בשביל הכסף. אז אחרי חיפוש קצר בפייסבוק הצלחתי למצוא את הפרופיל של בעלה הנוחכי. זו הזדמנות נדירה להתנקם. אני פשוט צריך לספר לבעלה שאשתו בוגדת בו עם הגרוש שלה. ועל הדרך גם לספר למשפחה שלו שהוא עם הגרושה שלו, כי הם פשוט לא סובלים אותה. ככה אני אצליח להתנקם בו סוף סוף. שבע שנים אני סוחב את הנקמה הזו איתי. להתנקם בו תוכל סוף סוף לשחרר אותי מהשנאה. האם לעשות זאת?

האם להתנקם בו?

ברור. זו הזדמנות חד פעמית לתת את המילה האחרונה.
 
192
אולי לחשוב על נקמה פחות קיצונית
 
13
לא.
 
34
אחר
 
6

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (12) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->