0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

לא אוהבת את חיי, מרגישה שאין בהם מהות, לא רואה את האור שבקצה המנהרה

א בת 21 | כתבה את השאלה ב-13/02/20 בשעה 14:24

היי, אני בת 21.
הייתה לי משפחה נוראית שכל החיים התעללה בי ממש
כל השתיים עשרה שנות לימוד עשו עלי חרם ולא הייתה לי חברה אחת
תקופת הבית ספר הייתה התקופה הכי נוראית בחיי
הפעם היחידה שיצאתי לטיול שנתי בכל ה12 שנות לימוד זה בכיתה ו.
עבודה - סוף סוף אחרי הרבה חיפושים הצלחתי למצוא עבודה שאפשר להגדיר אותה נורמאלית, מיקודם עבדתי בעבודות עם לקוחות וזה היה עוול נוראי, סוף סוף מצאתי עבודה ללא לקוחות, וללא עוד עובדים, עבודה עצמאית, אני אוהבת את הלבד שלי, מאוד.
יש לי שם מנהל שמתייחס אלי מדהים ואני מרוויחה משכורת נאה לדעתי, 7-8 בחודש נטו.
דירה - אני משכירה כרגע יחידת דיור ב2,000 שקל, בשכונה זולה בעיר, בקומה השלישית והאחרונה ללא מעלית, בניין מסריח שלא מנקים אותו, יש לי שתי ארונות והם מפוצצים, בקושי נסגרים, המגירות שקניתי גם מפוצצות ובקושי נסגרות, הייתי מעדיפה להשכיר דירה עם נניח 3 חדרים, שיהיה סלון ושני חדרי שינה, שיהיה מרווח, הכל בדירה שלי צפוף ואני מרגישה שאין מקום לנשום או לזוז בכלל, אני משתדלת לחסוך ולעבור למקום נורמאלי, אבל זה כנראה יקח איזה לפחות שנתיים.
חברים - אין לי אפילו אחד.
זוגיות - היה לי עד לא מזמן בן זוג והוא עשה לי מעשים ובעיקר מעשה אחד חמור שאין עליו שום מחילה לעולם, ביקשתי שיעזוב אך הוא מסרב כי הוא עדיין אוהב אותי, הוא מגיע אלי לפעמים ואנחנו בעיקר רק רבים, אני לא אוהבת אותו אבל לצערי מרגישה שצריכה אותו, כי נניח לו יש רכב וממש קשה לי להיסחב עם קניות לבד, וגם לצערי צריכה עזרה כלכלית, כל פעם כשהוא בא אלי אני כועסת על החיים שלי שאני צריכה אותו בחיי, כמה עניה אפשר להיות? אם היה לי הרבה כסף ורכב צמוד הייתי עכשיו לוקחת תדברים שלי ועוברת בית ולעיר אחרת גם ככה שלא ימצא אותי בכלל.
צבא - לא עשיתי, קיבלתי פטור בגלל בעיות במשפחה וכי סבלתי מדכאונות.
בילויים - כבר איזה שנה שאף פעם לא יצאתי בימי שישי או לאף מקום אחר חוץ מלעבודה, אין לי חברות, בעבודה אין לי סיכוי להכיר חברות כי אני עובדת בעבודה עצמאית, וככה זה יהיה עד לא יודעת מתי, עם כל המשפחה שלי אני לא בקשר ואין סיכוי לעולם שאחזור להיות איתם בקשר, עם הבן זוג לשעבר אין סיכוי שאצא אחרי מה שעשה לי, לא אהנה להסתכל עליו בכלל אחרי זה.
הקמת משפחה - אני סובלת מדכאונות ורוב חיי בדיכאון וכל הזמן מתלוננת על החיים, לא חושבת שאצליח לגדל ילד, מה שבטוח זה לא יקרה בזמן הקרוב, אין לי כסף בכלל.
לימודים אקדמיים - לא חושבת שאוכל להרשות לעצמי, כל שנה עולה הון תועפות וגם סטודנטים בדרך כלל עובדים חצי משרה, איך אחזיק בית אם אעבוד חצי משרה?
בשביל מה כבר יש לי לחיות? לאיזו מטרה? כל החיים לחיות עבודה - בית, להתעצבן שאותו בן זוג בא אלי ושאני צריכה אותו, לא לצאת לאף מקום חוץ מלעבודה, לא להקים משפחה, מה עוד יש לי לעשות בחיים?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (5) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->