שאלה 281249
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אישתי הודיעה שבסוף השנה נפרדים, לאכול את הדייסה שבישלתי ולשתוק?

ס' בן 47 | כתב את השאלה ב-23/02/20 בשעה 13:12

טוב, נותן מקום לחוכמת ההמונים:

נשויי 10 שנים + 3, הכרנו בחו"ל ושם גם נולדו הילדים, אישתי לא ישראלית, צעירה ממני ב14 שנים, משכילה אבל פחות "עמידה" ממני. לפני הנישואים הייתי חסר מעצורים ואחרי הנישואים בגדתי בה 3 פעמים עם נשים אקראיות. לפני שתשפטו אותי לחומרה, הייתי ילד טוב לפני שנפתחו לי העיניים והיה לי קשה לוותר על ייצר הכיבוש (שהפך אצלי למשחק). למעשה, היו פעמים שאישתי שלחה (כן, ביוזמתה) למסג' אירוטי ואני שיתפתי עם זה פעולה.

בחו"ל, שהייתי בשיא כוחי, היא קיבלה את הבגידות שלי(או התעלמה), לפעמים רבנו ולא דיברנו כמה שעות, אני הרגשתי רע עם ההתנהגות שלי והמשכנו הלאה. חיינו ברמת חיים גבוהה, אישתי תמכה בי בעסקיי, ואני דאגתי (כמעט) לכול מחסוריה ורצונותיה, כולל דירה שקניתי לה ועוד כול מיני תחביבים יקרים שהיא מצאה. הילדים היו בב"ס פרטי וחיינו חיים נוחים.

בשנה האחרונה מכרנו את העסק בחו"ל, עלינו (חזרתי) לארץ ואז גם התחילו להגיע יותר הערות מאשתי שהיא לא מסופקת, לא מאושרת ורוצה לחפש את עצמה עם גבר שמכבד אותה. תוך 4 חודשים מהנחיתה בארץ היא גם הודיעה לי שבסוף שנת הלימודים אנחנו מתגרשים. אני ניסיתי לדבר איתה, לשכנע אותה ללכת לייעוץ זוגי, היא לא יודעת לאן היא הולכת, איך היא מסתדרת, כלום! רק בדבר אחד היא החלטית - "בסוף השנה מתגרשים, כדאי שנעשה את זה כמבוגרים ונשמור על יחסים טובים ביננו".
אני נכנסתי למרה שחורה, יש לנו 3 ילדים אהובים, אנחנו לא בתקופה טובה, ארץ חדשה (אחרי 12 שנים בחו"ל), אני לא מוצא עבודה, אישתי התחילה לעבוד בעבודות שחורות (היא בעלת תואר שני אבל בלי שפה ייקח לה זמן למצוא עבודה מתאימה) ועכשיו הגיעה המכה נוספת.

לפני שלושה שבועות היא דחפה אותי להרשם לטינדר ואני התעלמתי מכך שהיא גם תירשם. אישתי נראית מצויין ואחרי חזה משופץ שנתתי לה רק לפני חודשיים היא נראית מיליון דולר.

השבוע היא נסעה לבקר חברה ואתמול גיליתי ממנה שהיא ניצלה את הביקור לזיון מטינדר... פתאום קיבלתי בוקס בבטן שגיליתי שהיא הייתה עם בחור אקראי ושהיא סיפרה לי איך הוא כיבד את רצונותיה ואיך הסקס איתו היה "אחר" (עם חיוך מתגרה) זה היה סיבוב של הסכין.

עכשיו, אנחנו עדיין באותה מיטה, עדיין עושים סקס (לפחות עד אתמול) מתנהלים כמשפחה, אישתי אומרת לי שאני האיש הכי קרוב אליה והיא החברה הכי טובה שלי (היא צודקת) אבל עכשיו אני גמור ומבולבל פי כמה.

אז מה תגידו, לאכול את הדייסה שבישלתי ולשתוק? להילחם בכול דרך שהיא תחזור בה?
אולי עוד משהו, רציתי לפתוח עסק, עכשיו אני לא רואה איך אוכל לכלכל שני בתים וגם להקים עסק מאפס, השבוע אני אמור להחזיר תשובה אם לקחת תפקיד בחו"ל שדורש ממני להגיע רק פעם בחודש לארץ, למרות שזה יהרוג את הילדים שלי, אני לא רואה דרך אחרת, מה אתם אומרים?

הרבה תודה,
אשמח לתשובות בוגרות ופוקחות עיניים.
תודה

עדכון מס', שואל השאלה 2020-03-02 07:27:48

תודה לכול אלו שלקחו מזמנם ונתנו עצות (גם אם לא נעימות). אחרי מחשבה ביני לבין עצמי החלטתי להילחם על הקשר עם אישתי (בשבילי, בשבילה ובשביל הילדים).
אני יודע שאעבור תקופות קשות ואני משוכנע שגם לאישתי יהיה קשה אבל זו ההחלטה שלי.
בהתאם, אבקש לקבל רק עצות ורעיונות איך כן לעשות זאת, אולי אתם/ן מכירים/ות זוג שהיה במצב דומה, אולי קראתם/ן משהו שיכול לעזור.
בבקשה, לא רוצה לקבל עצות "מצננות", כמו שכתבתי אני בטוח שיהיה לי לא קל אז אם אין מילות עידוד, עדיף לא להגיב בכלל.
שוב, הרבה תודה לעצות הנפלאות ולמחשבה הרבה שהבאתם/ן.
בברכה,
שמור עדכון

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (29) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->