שאלה 281342
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

אבא שלי בריון. הוא לקח חבילה שהשקעתי בה וזרק אותה מהקומה השנייה

אנונימית בת 20 | כתבה את השאלה ב-24/02/20 בשעה 14:35

היי לכולם,
אני שנים פה באתר בעיקר מייעצת, היום אני כבר בת 20 וחשבתי שזה גיל שכבר אפשר להתמודד לבד עם בעיות והחיים אבל אני מגלה שלא ואני אשמח לעצות... פשוט אתמול קרה מקרה שאני לא יודעת איך להתאושש ממנו, ואני אשמח לשמוע את דעתכם.
ההורים שלי בריונים כלפיי. כל הילדות וההתבגרות סבלתי מזה מאוד. יש להם התקפי זעם והתפרצויות כלפיי. הם אולי לא מרביצים לי אבל הם מתעללים בי מילולית ונפשית. ויש לי שריטה עמוקה בגללם. אני ברצינות מפחדת שיבוא יום ותתפתח אצלי מחלת נפש בגללם.
הקש ששבר את גב הגמל היה אתמול... הכנתי חבילה שרציתי לשלוח בדואר לחברה שגרה רחוק... זאת פעם ראשונה שאני שולחת חבילה אז ביקשתי מאבא שלי שיעזור לי מבחינת עטיפה ושליחה. אז עטפנו אותה והיא הייתה כמעט מוכנה, נשאר רק להדפיס על נייר את הפרטים שלי ושל מי שאני שולחת לה כדי להדביק על החבילה. אז אבא שלי הדפיס לי וגודל הכתב היה נראה לי קטן מידי וחששתי שכתב קטן על חבילה גדולה זה לא מתאים. אז הלכתי להדפיס כתב יותר גדול ממש בקצת, פשוט כי זה נראה יותר טוב בעין. פתאום הייתה לאבא שלי התפרצות! הוא התעצבן, התחיל לצרוח עליי , לקח את החבילה וזרק אותה מהקומה השנייה של הבניין. סתם ככה בלי איזו סיבה מוצדקת ! רק בגלל ששיניתי גודל כתב!! הזריקה של החבילה מסמלת בשבילי את הזלזול הזה בהשקעה שלי, בכסף שלי שבזבזתי על החבילה, על הדברים בפנים שבטח התצ'קמקו מהעוצמה של המכה שהיא קיבלה. אתם מבינים והכל בגלל שרציתי סך הכל להגדיל את גודל הכתב.. כאילו מה אכפת לו?? זאת החבילה שלי שאני שולחת לחברה שלי! אני יכולה להחליט איזה גודל כתב אני רוצה שיהיה עליה! אני פשוט בהלם מההתנהגות הבריונית הזאת ואני יודעת שבמשפחות נורמליות זה לא קיים! חשוב לי לציין שאין לו מחלת נפש או משהו, זאת פשוט נטו התנהגות בריונית! אני אובדת עצות ואני חושבת שהפעם אני באמת הולכת לנתק קשר עם ההורים שלי סופית. אני חושבת שיותר נמוך מזה אי אפשר לרדת. כאילו אם בגלל שטות כזאת קיבלתי יחס כזה אני לא יודעת מה מצפה לי בהמשך... מה אתם חושבים על מה שתיארתי ועל ההחלטה שלי לנתק איתם קשר? מסכימים? מתנגדים? יש לכם אולי משהו אחר להגיד?

האם לנתק את הקשר עם ההורים שלי?

כן
 
44
לא
 
3
אחר
 
4

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "הורות ומשפחה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->