0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

אני חושב שיש לי שד בבית והוא רודף אותי, אני צריך עזרה

anonimo בן 17 | כתב את השאלה ב-22/03/20 בשעה 20:50

טוב דבר ראשון זה לא ספאם, אני רציני לגמרי אז בבקשה אל תטרילו אותי, אני צריך עזרה.
אוקיי הכול התחיל לפני 3 ימים בשעה 6 בערב וההורים שלי לא היו בבית, הייתי לבד בבית והשתעממתי אז החלטתי לצלם את עצמי עם הטלפון שלי מרוב שעמום, כשהצטלמתי עמדתי ליד ציור ישן שהיה תלוי על הקיר שלי וברגע שהצטלמתי, פתאום, שמתי לב שעל הציור יש סוג של דמות מוזרה שמסתכלת על המצלמה של הטלפון שלי בזעם, ברגע שהבחנתי בדמות הזאת ממש נבהלתי והתחלתי לחשוב שיש לי רוחות רפאים או ישויות רעות בבית, התחלתי להילחץ ונהייתי פרנואיד.
אני אנסה איכשהו לתאר לכם איך הדמות הזאת נראית, יש לה מראה מאוד מוזר ולא מוסבר ואני גם דיי בטוח שהדמות הזאת היא לא בן אדם: יש לו ראש עגול (אני חושב) מין מראה ריקני כזה, שיניים גדולות, ואין לו אף, (יש לו פשוט שני נחיריים אבל אין לו ממש אף).
קשה לי לתאר איך הדמות הזאת נראית בגלל שהיא מטושטשת וקשה לי להבין איך היא נראית.
בכל מקרה, אחרי זמן מה ניסיתי לבדוק אם הדמות הזאת שאני רואה היא פראידוליה (תופעה פסיכולוגית בה האדם תופס גירוי עמום ומעורפל כלשהו שמוכר ובעל משמעות), אז ניסיתי להצטלם בדיוק באותה הזווית שעשיתי קודם והדמות והמסתורית הזאת לא הופיעה עוד פעם, אז התחלתי ממש להילחץ ולחשוב שזה באמת משהו על טבעי.
בדיוק אחרי התקרית הזאת התחלתי להרגיש נוכחות לא מוסברת בבית, כאילו מישהו מסתכל עליי (ואני עד עכשיו מרגיש ככה, במיוחד בלילה). גם קרו לי הרבה דברים מוזרים ומטרידים ביומיים האחרונים, האור שיש לי בשירותים ובמטבח התחיל להבהב סתם ככה, והטלפון שלי נכבה וקיבל גליטץ' מוזר ולא מוסבר.
אבל היום בשעה 7 בבוקר קרה לי משהו ממש מפחיד ומוזר: כל החלונות והדלתות היו סגורות, היה שקט מוחלט ופתאום שמעתי מין קול גניחה מוזר כזה שבא מהאזור של הציור שהצטלמתי לידו, הקול הזה נמשך לכמה שניות ונפסק, אין לזה ממש קול של בן אדם ואף אחד מההורים/אחים שלי לא היה יכול לעשות אותו כי הם ישנו בשקט והקול הזה הגיע ממש מהאזור של הציור.
אחרי שזה קרה הייתי משותק מרוב פחד, לא זזתי מהמיטה במשך שעה שלמה כמעט, זה היה אחד הרגעים הכי מפחידים שקרו לי בחיים.

גם בכללי בדירה שאני גר כמעט תמיד קורים דברים מוזרים ולא מוסברים מדי פעם כגון קולות ורעשים לא מוסברים, אני גם גר בבית ישן רעוע וקטן, זה לא בית מודרני ונורמלי.
אני גם חושב שהשד/יצור הזה משפיע על הנפש שלי בצורה שלילית מאוד, למשל, יש לי לפעמים מחשבות שאני פוגע ורוצח אנשים ולפעמים אפילו מחשבות שאני פוגע במישהו מהמשפחה שלי..
יש לי גם הרבה מחשבות על מין וסטייה מינית קשה, אני מאונן כפייתי, וחולה מין וסקס כפייתי. יש לי עוד כל מיני התנהגויות מוזרות ולא מוסברות.. גם התקפי זעם על דברים ממש קטנים ושטותיים
קראתי באינטרנט שאם יש לך את ההתנהגויות האלה אז יש סיכוי ששד רודף אחריך וגורם לך לעשות את כל הפעולות השליליות האלה
ואני גם כל הזמן מרגיש שקר לי ואני רועד בלי סיבה גם כשחם בחוץ
יכול להיות שיש לי גם מאניה דיפרסיה אבל אני חושב שיש לי הרבה יותר מזה..
טוב אני אעצור כאן כי אני לא רוצה לחפור לכם יותר מדי.

במקרה שבאמת יש לי שד/ישות שלילית כלשהי שרודפת אותי ואת הבית שלי ופוגעת לי בנפש מה אני צריך לעשות כדי להיפטר ממנה שתעזוב אותי? בבקשה יש לי סטרס ואני פרנואיד בלי הפסקה מאז התקרית הזאת, אני מרגיש חולה בנפש ואני צריך עזרה..

יש לי שד/ישות כלשהי שמנסה לפגוע לי בנפש או להפחיד אותי איכשהו?

כן, יש משהו שמתרוצץ אצלך בבית.
 
29
לא, אין לך כלום בבית.
 
61

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (20) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->