שאלה 283856
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

עוד מעט החתונה והקורונה בשיאה... קשה לי נורא, מה לעשות?

אנונימי בת 22 | כתבה את השאלה ב-25/03/20 בשעה 20:00

היי מתחת בקרוב ב 23.6 שבוע לפני בדיוק אמור להיות אירוע חינה שלי באולם ..
אספר על עצמי קצת , אני מגיע מבית רוסי עם אמא ושתי סבתות . בבית שלנו לעף אחד לא היה אירוע משמעותי ואין לנו בכלל אירועים במשפחה , אמא שלי התחתנה לפני ארבע שנים שוב אבל זה היה ברבנות לא היה שופ דבר מעבר . רציתי חתונה אמיתית שלי לפחות .
אפילו שבמשפחה עצלי אמא שלי אומרת למה את צריכה את זה , היא בעצמה לא מכירה את זה .. ואני כן רציתי עד הכרתי את הגבר שלי שאיתו אני בעזרת ה יתחתן רציתי חתונה חפה רציתי שמחה גדולה החתונה צריך להיות 250 איש . חינה 100 חלום שלי היה חינה אמיתית הבן זוג שלי צרפתי ולמרות זה זה בא ממני הרצון לחינה .
נכון שאת מתחתנת הכי חשוב הבעל לא מתחתנים בשביל אנשים אבל אנשים יכולים להגיד מה שהם רוצים ולשפוט , קשה לי מאוד לקבל את זה שיש אפשרות לשלול את כל מה שרצינו .. וכל מה שנלחמנו בשביל לקבל את החתונה כמו שהיא אמורה להיות , הבן זוג שלי עובד כל היום אפילו עכשיו , אבא שלו עוזר פה ושם אבל בעיקר זה אני והוא ויותר הוא . אני לקחתי על עצמי את החינה . המשפחה שלו דתיים שלי לא .
רצינו לעשות חלק מחיצה וחלק בלי , השמלת כלה שלי אני תופרת אותה את עצל תופרת בהזמנה אישית אני מאמינה ששמלה צריכה להיות אחת מהחופה ועד הריקודים בסוף .
ועכשיו בזמן הקורונה אני מתחילה להתייאש ... אני כל כך עצובה לא מצליחה יום לא לחשוב .. יש אומרים שאפשר לעשות חופה ולהעביר את המסיבה , אבל לא יהיה לזה משמעות בעיני בסמלה שלי אני צריכה להיות מהחופה עד הסוף בריקודים .. אז אני מתלבטת אם להזיז תאריך במידה ונצתרך או לעשות חופה בלבד , הגעתי להחלטה שאם קורה דבר כזה מעדיפה להיות לבד בחופה .. אני לא רוצה אפילו הורים .
היה אמור להיות הפתעה להורים ולמשפחה כל מה שרצינו לעשות בחינה , והדיגי שרציתי .. קשה לי מאוד עם זה . לא אכפת לי שישפטו או יגידו הכי חשוב זה החופה הכי חשוב זה את והבעל ... לא מעבירים חופה . אני יודעת לכן קשה לי . מה עושים במצב כזה המצב הולך ומדרדר אין יום שאני לא חושבת על זה ... קשה לי נורא

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (1) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->