שאלה 284103
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

גיליתי על אישתי דברים והסלידה אליה התגברה

קלמן בן 24 | כתב את השאלה ב-26/03/20 בשעה 20:50

אני ואשתי מכירים שנתיים הכרתי אותה כשהייתה בת 20 ואני הייתי בן 22.
אחרי שבוע של רדיפה אחריה יצאנו לדייט ראשון שהיה כיפי מעניין ועם פרפרים בבטן, הדייט נמשך כ6 שעות.
יום למחרת כבר שכבנו ומבחינתי זה לא יכול להימשך לקשר רציני, אז עוד לא חשבתי שהקשר הולך להיות קשר רציני אבל משהו החזיק אותי איתה והמשכנו לדבר, פשוט היה לנו נושאי שיחה משותפים ומעניינים ביחד.
לאחר כחודש שיצאנו הכרתי את חברותיה והבנתי שהחברות שלה עם עבר מיני גדול מאוד 30+ גברים והבחורות כולה בנות 20! אך חשבתי לעצמי שזה לא קשור אליה כי חברות יכולות להיות שונות באופי.

היה חשוב לי לדעת את מספר הגברים שהיא היית לפני, היא אמרה לי שהיו לה 5 גברים 2 מתוכם סטוץ ,1 סטוץ מתמשך ועוד כמה סיטואציות מיניות שהם לא סקס.
אחד היה ידיד לאורך הדרך שהיא נפגשה איתו פעם בחודש, שאלתי אותה אם היה לה משהו עם הידיד הזה והיא אמרה לי שלא.
כל ה5 גברים האלה וההתנסויות המיניות שהם לא סקס היו בתדירות של שנתיים. התנסות לדוגמא שהיא סיפרה לי שבגיל 17 היא ירדה למישהו בפעם הראשונה בשביל להתנסות ולהרגיש איך זה. הפעם הראשונה ששכבה הייתה בגיל 18 מכיוון שהמשפחה שמרנית. עניינו אותי גם החוויות המיניות שלה ובדיעבד התברר לי שעשיתי טעות, כי לאחר שהיא סיפרה לי התברר לי שהיא אוהבת את זה קשוח עד כדי כאב אין לי שום בעיה עם זה אך זו לא הבחורה שרציתי בחיים שלי. אך משהו מגנט אותי אליה ואני לא יודע להסביר מה, קראתי פה בפורום פוסטים של אנשים עם סיפור דומה לשלי שמפריע להם מספר הגברים של בת הזוג שלהם והתברר לי שאני לא היחידי פתרתי לעצמי את הבעיה והצלחתי לדלג על הרגש שהיה לי לגבי העבר שלה, פשוט רציתי להיות איתה בקשר ותמיד אמרתי לעצמי בראש "יהיה בסדר" והתחלתי להתאהב בה והיא התאהבה בי. לאחר מכן כשראיתי שאנחנו מספר חודשים ביחד והקשר מתחיל להיות רציני ביקשתי מימנה לספר לי את כל האמת על מספר הגברים והחוויות שהיו לה כדי שבעתיד במידה ואתחתן איתה לא אופתע לגלות דברים חדשים. היא סיפרה לי שוב שהיו לה 5 גברים ואחד היה ידיד שלא היה איתו כלום. (וכל זה מגיל 18 עד 20)

לאחר 4 חודשים היא התחילה ללחוץ עליי לחתונה ולפחות פעם בשבוע אמרה שההורים שלה לוחצים עליה שתיפרד מימני ואמרו לה שאם לא הצעתי לה לאחר מספר חודשים אני לא רציני (בית שמרני), אמרתי לה שהיא צריכה להתגבר ולהפסיק להקשיב להורים שלה ושצריכות להיות לה דעות משל עצמה לגבי. ולאחר שאמרתי לה את זה ואחרי חודשיים של דיבורים ולחץ על חתונה, הדיבורים הופסקו.

לאחר 8 חודשים של זוגיות, הצעתי לה נישואין (אני מודה ומבין שזה היה בקלות דעת) לא ידעתי מה עובר לי בראש ולמה אני עושה את זה אך זה לא היה ממקום שלם. היה לחץ מצד ההורים שלי ומצד ההורים שלה.
כל הדרך אל החתונה הרגשתי שאני לא רוצה להתחתן עדיין ושמוקדם לי רציתי להיות בזוגיות רגילה להשכיר דירה יחד להכיר אותה יותר ורק לאחר תקופה של שנתיים של מגורים יחד להתחתן, אך זה לא היה אפשרי כבר הצעתי לה נישואין ולבטל את זה היה יכול להיות צעד דרמטי שיפגע בקשר שלי איתה. ושוב המשכתי בגישה של "יהיה בסדר"

8 חודשים לאחר הצעת הנישואין היית חתונתנו (לאחר שנה וחצי של זוגיות), כחודש לאחר החתונה היא השטתתה קצת וסיפרה לי משהו שישב לה על הלב, הקשבתי לה ובו בזמן שאני מקשיב לה אני מרגיש שעולה לי החום.
היא סיפרה לי משהו שהסתירה מימני לגבי הידיד ההוא שאמרה שלא היה איתו כלום.
היו שתי סיטואציות מיניות איתו, וגם הרחיבה לי מה היו הסיטואציות, והם פשוט סיטואציות של סרטי פורנו וסאדו מאזו. והיא אמרה שזה מדליק אותה והיא אהבה את זה, ושזו שריטה מסוימת שלה. ואני בחור שאוהב לעשות אהבה בעדינות ורכות. היא ראתה בשפת גוף שלי שכל הסיפור הזה שהיא הנחיתה עליי מפריע לי ולאחר מכן היא התחילה להדגיש מספר פעמיים שלא משנה מי ינסה להדליק אותה בצורה הזו בחיים היא לא תבגוד בי ושהיא רק איתי ואוהבת אותי.

אני פשוט מרגיש כרגע כמו אחד שעבדו עליו והוליכו אותו שולל לאורך כל הדרך עד לחתונה, ושהייתי באיזשהי בועה עד עכשיו. אני מרגיש שלא התחתנתי עם אשת חלומתיי.
יש דברים שאני כן אוהב בה, אך נקודת המשבר היא ששיקרה לי לגבי הידיד כי שאלתי אותה במפורש עליו והיא אמרה לי שלא היה כלום. זו פגיעת אמון קשה.

ובנוסף לזה ששיקרה התחזק אצלי הסלידה על העבר המיני שלה והצורה שבה היא אוהבת ואהבה לעשות סקס. ובמיוחד שכל העבר הזה היה מגיל 18 עד 20, ושבגיל 17 היא ירדה למישהו.

אני לא יודע מה לעשות..

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (41) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->