0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אחותי ממררת להורים שלי את החיים!

אני בת 22 | כתבה את השאלה ב-08/12/12 בשעה 16:41

מגיל קטן אחותי היא ילדה בעייתית מאוד, חוצפנית וקשה. ההורים שלי לא ידעו איך להתמודד איתה ותמיד נתנו לה מה שהיא רוצה ולא הרבו בעונשים. אני מניחה שבגלל שאני ואחי היינו ילדים "נוחים" יחסית, הם פשוט התנהגו איתה אותו דבר. יש לציין שזו ילדה שסובלת מבעיות התנהגות, בעיות חברתיות והפרעות קשב- לא ברור מה קדם למה- אם היחס שלי ההורים שלי אליה גרם לבעיות או הבעיות גרמו להתנהגות שלה וליחס הזה.
היום היא בת 16, והמצב התדרדר כל כך שההורים שלי משקיעים בה את כל המשאבים האפשריים- מורה פרטית שמלמדת אותה כמעט כל יום, תרופות מיוחדות להפרעות שלה, פסיכולוגית- עשרות אם לא מאות אלפי שקלים, זמן ומאמץ נשפכו על הילדה הזו- ולא רק שהיא לא מעריכה כלום- היא דורשת עוד ועוד דברים שהיא רוצה שיקנו לה, ועוד מתייחסת להורים שלי כמו למיץ של הזבל- מקללת אותם, צועקת עליהם ומשפילה אותם בבית ובפומבי.
כמובן שמירב היחס שלהם תמיד היה מופנה אליה, ואני ואחי נדחקנו לצד רוב הזמן.
לאחרונה אמא שלי אמרה לי שהיא לא יכולה אפילו להתחיל לחשוב על עצמה כי כל המשאבים - הפיזיים והנפשיים- הולכים על הטיפול באחותי.
בנוסף, הזוגיות של ההורים שלי עלתה על שרטון בשנים האחרונות עקב בעיות שנוצרו שקשורות לחינוך של אחותי- אבא שלי מאמין ביד קשה יותר ואמא שלי כל כך רחמנית שהיא לא מסוגלת ומוותרת לה כל הזמן.
היום שמעתי אותם מדברים על גירושים.
אני כל כך שונאת אותה, ועצוב לי שזה כך. אני לא רוצה לשנוא אותה, אבל היא פשוט בנאדם רע- פשוט לא אכפת לה מכלום חוץ מעצמה ומהצרכים שלה.
כואב לי כל כך על ההורים שלי- על שנים טובות שלהם שהם עדיין בריאים ופשוט לא עושים כלום בשביל עצמם, ועל הזוגיות המתדרדרת שלהם.

אני פשוט לא יודעת מה לעשות יותר...

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (5) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "הורות ומשפחה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->