שאלה 287256
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

זמר שאני מעריץ חסם אותי בפייסבוק ובאינסטגרם. איך לגרום לו לסלוח?

barkan בן 24 | כתב את השאלה ב-24/04/20 בשעה 10:02

זה זמר ממש מפורסם, אין אחד שלא מכיר, מופיע קבוע ב... כל מקום.
אני ממש אוהב אותו כבר הרבה שנים, תמיד עוקב אחריו, הולך להופעות.
הוא לא מכיר אותי, אבל הוא ממש דמות שמבחינתי מלווה אותי רגשית עם השירים שלו בכל מיני תחנות בחיים. יש לי ממש ממש סימפתיה לבן אדם ולמה שהוא עושה.
הוא העלה סטטוס בפייסבוק עם כלב חדש והגבתי לו "כלבים מאמצים לא קונים" לא חשבתי שהוא בכלל יקרא את זה כי לכל פוסט שלו יש אלפי תגובות וגם לא הגבתי בין הראשונים, זה בתכלס היה בשביל העוקבים שלו יותר מאשר בשבילו כי חשבתי שרק העוקבים שלו יראו את זה. זה גם לא נאמר ברוע, כמו שאמרתי אני ממש אוהב אותו, אבל זה היה יותר כדי להעלות לו את המודעות לעניין של הכלבים. בקיצור הוא הגיב לי "במקרה הזה כבר מאוחר מדי". אז חשבתי שהוא קיבל את זה ברוח טובה. למחרת הוא שוב העלה תמונה עם הכלב אז שוב הגבתי, אבל הפעם הגבתי כי נורא התרגשתי מהמחשבה שהוא אשכרה יענה לי כמו אתמול, ושוב כתבתי "כלבים מאמצים לא קונים" וגם כי חשבתי שהוא לוקח את זה ברוח טובה, וזה יעזור אולי להמשיך את הדיון בעניין. אבל הוא פ*קינג חסם אותי בפייסבוק. הייתי בשוק.
אז שלחתי לו באינסטגרם הודעה חמודה מצחיקה כזאת כמו בין חברים, שזה נאמר באווירה טובה, וכתבתי לו מלא מחמאות שאני ממש אוהב אותו, ושאני רוצה להמשיך לעקוב אחריו ולתמוך בו, בתקווה שהוא יבין שהכל נאמר ברוח טובה, אבל הוא קורא ולא מגיב.
אחרי כמה ימים שלחתי לו שוב הודעה וכתבתי לו שאני מבין שהוא כנראה באמת נפגע וזה לא מצחיק, ושאני באמת ממש מצטער שהוא כל כך נעלב ממני. וממש פרגנתי לו וסיפרתי לו כמה אני מחובר למוזיקה שלו ושאני אשמח אם הוא יוריד את החסימה. הוא שוב קרא ולא ענה.
אז אחרי כמה ימים חשבתי שזה שהוא לא עונה קשור לדכאונות שלו, כי הוא פעם באיזה ראיון סיפר על זה שהוא סובל מדכאונות, אז שוב כתבתי לו הודעה אפילו יותר ארוכה וממש מרגשת שכבר נכנסתי ממש למשמעות שלו בחיים שלי, שהוא אחד האמנים שהכי מעריך ושואב מהם השראה ואנרגיה טובה, שהוא עזר לי להתמודד עם הדיכאון שהיה לי בתיכון כשעשו עלי חרם, ושעכשיו בתקופה הזאת של הקורונה ושכל המדינה מפולגת סביב הפוליטיקה אני מקווה שנצליח דווקא כן לגשר ולהתחבר ולהתאחד. והוא שוב קרא ולא ענה.
ואז נזכרתי בזה שבוע ופתאום בא לי בראש שיר בצורה ספונטנית לגמרי, הייתי בטוח שהוא ממש יאהב את השיר, אז שלחתי לו את השיר וכתבתי לו שאם הוא אוהב את השיר הוא יכול לקחת אותו מתנה ממני ולהשתמש במילים. באמת שהייתי בטוח שהוא ממש יתחבר למילים. למחרת בבוקר אני קולט שהוא אשכרה חסם אותי גם באינסטגרם.
למה זה מציק לי?
כי זה לא סתם מישהו ממש מפורסם, זה מישהו שאני מרגיש שהוא 'אחד משלנו' אחד כזה שאני מרגיש אליו הערכה מטורפת וגם קירבה מסויימת, בזכות המוזיקה שלו, בזכות האישיות שהוא מקרין. כל השנים פירגנתי לו ברשתות כי באמת הרגשתי שאנחנו סוגשל אותו חומר אנושי, אותו סוג של טיפוסים. הזדהיתי איתו בהמון דברים.
והוא אשכרה חסם אותי בפייס ובאינסטה.
זה מתסכל.
ובמח אני יודע שזה כולה רשתות חברתיות אז למי אכפת נכון? אז לא נכון. זה מציק לי. ובא לי לשחרר.

אם האמן האהוב עלי היה חוסם אותי ברשתות

הייתי מתבאס רצח וזה היה יושב עלי
 
22
זה היה מכה קלה בכנף והייתי מדפדף
 
22
לא אכפת לי שיחסמו אותי זה כולה אינסטפייס
 
105

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (24) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->