שאלה 287769
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

5 שנים ביחד, גרים חודשיים, היא לא מוכנה לשכב איתי

מישהו בן 31 | כתב את השאלה ב-28/04/20 בשעה 10:01

חברים מה המצב, יש לי התייעצות קטנה ואני לא יודע כבר איך להתמודד עם המצב.
יש לי בת זוג, אני מאוד אוהב אותה.
לפני חודשיים עברנו לגור ביחד, יש לא מעט ריבים אבל לא משהו קריטי, בעיקר על סדר,וכל מיני קטנות. זה לא מגיע למצבים קריטיים. אנחנו זוג מטופח משקיע בעצמו, מתאמנים עוסקים בעבודות טובות, גם בזמן הקורונה אני מרוויח לא רע ובגדול הכל טוב.

אני אקצר ואגיע ישר לעניין, מאז שעברנו ביחד אנחנו כמעט ולא שוכבים, אני ניסיתי לדבר על הנושא כמה פעמים וזה כל הזמן נגמר בריב והיא כל הזמן מתרצת לי ומביאה לי את כל הסיבות בעולם למה לא עד שבפעם האחרונה היא אמרה לי שבגלל היחס שלי אליה היא נכבתה אליי.
אני חייב לספר מהו היחס שלי אליה:
אני עצמאי, אני לא מקבל ביטוח לאומי כמו שהיא מקבלת וחלק מההתמודדות עם המצב עברתי לעבוד ולפתח את העבודה שלי באונליין כי מישהו חייב להכניס כסף הביתה.
אני עושה קניות בסופר באלפי שקלים, לא מתקמצן על כלום, אפילו בזמן הזה הזמנתי לה סושי קניתי לה פרחים, כל הזמן מביא לה בואנו, גלידות כשאני יוצא החוצה, מפנק אותה ונותן לה. אני מודע לזה שאני לא הכי קל, היא מעצבנת אותי מאוד בזה שהיא יכולה ללחוץ עליי שלא סידרתי משהו והיא יכולה לשגע אותי שאני אעשה את זה באותו הרגע בזמן שאני עסוק ואז אני התפוצץ עליה על 1000, אני לא מסוגל שיאיצו בי בזמן שאני עוסק בעבודה שאמורה להכניסה לי כסף. היא לא מבינה ולא מכילה אותי בכלל ולא מבינה בכלל מה זה להיות עצמאי ולא מבינה מה החשיבות של כל הדברים שאני עושה והיא מפרשת את זה בזה שאני שם עליה פס כשאני המון יושב המון שעות וגם עד הבוקר על המחשב.
אבל אני עדיין מכין איתה אוכל ביחד, רואים סדרות ביחד, יוצאים כמעט כל יום לריצה/הליכה ביחד. פשוט כמו ידידים ואני מסוגל לשאת את המצב החולני הזה.

אני מתוסכל מינית קשות, אנחנו כל היום ביחד והיא לא נוגעת בי בכלל.
זה הגיע למצב שאנחנו יוצאים לריצה החוצה ואני פשוט מסתכל על כל אחת ומדמיין לעצמי איך זה היה להיות עם כל אחת אחרת ורק לא עם בחורה שמתסכלת אותי מינית.
אני חייב לומר שגם בעבר היו לנו מצבים שהזוגויות הייתה (מבחינתה) קצת לא טובה והגענו למצב שהיא לא שוכבת איתי פשוט.
אני מפרש את זה כחוסר משיכה טוטאלי.
היו לי מערכות זוגיות בעבר אני יודע מזה טירוף ומה זאת משיכה וסקס על הבוקר וכשנפגשים פתאום באמצע היום ולטרוף אחד את השני בלילה ופה? הולך לישון לידה כמו איזה מאונן חסר חיים שלא יודע מה זה בחורה.
כל סיטואציה אחרת נראית לי הרבה יותר טובה מאשר להיות איתה.
מה הייתם עושים?
אמרתי לה אתמול שאני עוזב את הבית , ברור שעכשיו במצב הזה להיכנס לדירה חדשה להוציא עשרות אלפי שקלים הוא מצב מאוד מבאס אבל מצד שני הפן הנפשי הרבה יותר חשוב לי.
מה לעשות.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (73) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->