שאלה 290464
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

שורט לבי"ס?

אישטוב בן 35 | כתב את השאלה ב-18/05/20 בשעה 21:01

ראיתי עכשיו כתבה על כך שבבתי ספר חילוניים לא מרשים לבנות לבוא במכנס קצר שורט. הן בתגובה זועקות ש"למה האפליה הזאת, לבנים מותר" ובלה בלה בלה..
כמו כן גם ההורים שלהן מלבים את האש במקום להגיד להן "ברור תתלבשי לבי"ס בצורה מכובדת ולא כאילו את בעבודה" ואני זה מטריף אותי, ההורים שהם אנשים בוגרים, תסתכלו רגע על המכנסיים של הבנים, הם אותו אורך? זה לפחות כפול באורך משורט של בחורה. אתם באמת לא מבינים את הבעיה, ההורים?
למה בנים לא מורידים שערות ברגליים? אולי אל תורידי? ואז אף אחד לא יגיד לך כלום, כי בואי, ברור לכולנו מה הרעיון בלהוריד שערות ולבוא בשורט. אני לא ילד. וגם אתם הורי הבנות האלה אתם לא ילדים. תכניסו טיפה צניעות וכבוד בילדות שלכם.
הבנות וגם ההורים טוענים שממש חם - אבל זה כזה משנה עוד 20 סמ של מכנס? אגלה לכם משהו, גם מכנס ארוך לא משפיע על כמה שתזיעי..גם אם תהיי עירומה לגמרי את תזיעי.

והשאלה שלי היא בעיקר להורי הבנות האלה
אתם מוכנים להפוך להיות אמיתיים עם הילדות שלכם? כשלובשים שורט המטרה היא לחשוף רגל. המטרה היא למשוך מבטים. אני צנצנת אם המטרה היא להזיע פחות. כמו אלה שהולכות עם חצאית מיני בחורף חחח
ברור שלילדות מתבגרות יש יצר שכזה להתחיל לחשוף דברים..למה אמא שלה לא עוצרת אותה??? את כבר בחורה בוגרת, כולנו בעוונותינו שידרנו זילות על ימין ועל שמאל, אבל כיום, לדוגמא, אישתי שהיא אמא - לובשת שורט רק לים. אין סיכוי שהיא תלך עם זה למקומות אחרים. זה פשוט זול. זה משדר זילות. זה חושף את היקר לכן.
המטרה בשורט היא לחשוף! זה לא "כי חם לך" אוי אוי אוי מסכנה שלי

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (15) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->