שאלה 291099
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

קניתי לחברה מתנה יקרה וגיליתי שאמרה עליי דברים מגעילים, לקחתי בחזרה, איך פעלתי?

א' בת 21 | כתבה את השאלה ב-25/05/20 בשעה 18:32

היי לכולם, אני מניחה שמהכותרת כבר די ברור מה הסיפור אבל אשמח לפרט בכל זאת:

מאז התיכון הייתה לי חברה מאוד טובה, כמו אחות. ממש כל הזמן היינו ביחד והייתי מוכנה לעשות בשבילה הכל כי גם הייתי בטוחה שהיא תמיד תהיה לצידי, בגלל זה לפני חודשיים וקצת כשהיה לה יום הולדת- לא חסכתי וקניתי לה שרשרת יחסית יקרה (550 שקל בערך) כי ידעתי שהיא תאהב אותה ותשמח ובאמת שהיא הייתה מאוד חשובה לי אז עשיתי את זה בשבילה (וכן, אני יודעת שזאת הייתה טעות ענקית. פשוט לא חשבתי ממש באותו הזמן).
לפני בערך שבוע נפגשתי עם חברה אחרת שהיא חלק מהחבורה, והחברה הזאת סיפרה לי שהחברה הכי טובה שלי כל הזמן מרכלת עליי ואומרת עליי דברים מגעילים. היא אפילו הראתה לי התכתבות של שתיהן ש״החברה הכי טובה״ שלי רשמה לה: ״יואוו אני לא יכולה עם ___ (השם שלי), כבר אין לי כוח אליה אבל היא ממש השקיעה לי במתנה ולא נעים לי לנפנף אותה.״ ועוד כל מיני דברים על זה שאני משעממת אותה והרבה דברים לא יפים. הייתי בהלם שככה היא מדברת עליי מאחורי הגב ופשוט התחלתי לבכות
ואז חזרתי הביתה והמשכתי לחשוב על זה ופתאום הרגשתי פראיירית רצח על זה שקניתי לה מתנה כל כך יקרה. אז אתמול כשכל החבורה נפגשה אצלה לא חשבתי יותר מדי ופשוט באמצע אמרתי שאני הולכת לשירותים ונכנסתי לחדר שלה ולקחתי משם את השרשרת (יש לי עדיין את החשבונית וחשבתי להחזיר אותה).
אבל מאז שלקחתי את השרשרת אני עדיין בהתלבטויות עם עצמי אם עשיתי את הדבר הנכון.
כי מצד אחד, אני לא מתכוונת להיות חברה שלה יותר והיא ממש אמרה דברים דוחים וחבל לי שככה השקעתי בה כי בכל זאת אני שילמתי על זה הרבה כסף, אבל מצד שני מרגיש לי בכל זאת כאילו גנבתי ממנה... מה אתם חושבים?

דרך אגב, לי עדיין לא הייתה יום הולדת השנה ככה שלא קיבלתי ממנה עדיין מתנה ואני גם מתכוונת לדבר איתה על כל הדברים המגעילים שהיא אמרה ולהגיד לה שאני לא רוצה להיות חברה שלה יותר ככה שהיא גם לא תקנה לי מתנה ואני גם לא רוצה מתנה מהמגעילה הזאת... (אני אומרת את זה כי כשהתיעצתי עם חברה שלא קשורה לחבורה הזאת היום בבוקר היא שאלה אותי את זה כי היא אמרה שאם גם היא הייתה קונה לי מתנה יקרה אז כן להחזיר לה, אבל היא לא ידעה לייעץ לי מה לעשות אז אני שואלת גם כאן)

מה לעשות?

להחזיר לה את השרשרת
 
5
לא להחזיר ולא להגיד כלום
 
141
לא להחזיר אבל כן להגיד לה שלקחתי בחזרה
 
18

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (9) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->