שאלה 293884
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

בת זוגתי סיפרה לי על עברה המיני וזה ממש הכניס אותי לדיכאון

אנונימי בן 30 | כתב את השאלה ב-19/06/20 בשעה 21:52

היי אני בן 30 בזוגיות חדשה עם בחורה שהכרתי לפני 5
חודשים, אני לא יכול להגיד עדיין שאני מאוהב בה, אבל כן מתחילים אצלי רגשות כלפיה.
היא בחורה טובה, חכמה, רצינית על פי רושם ראשוני והדיבור ביננו הוא ששנינו רוצים משהו רציני ולא מחפשים לבזבז יותר מידי את הזמן במשחקים.
היא כל הזמן מפרגנת לי ואומרת שהיא אוהבת אותי ואני הבחור שעשה לה הכי טוב מכל הבחינות כולל הסקס הכי טוב שהיה לה בחיים, הכי משקיע והכי ג׳נטלמן ורגיש.
היא שאלה אותי ממש בהתחלה שהכרנו עם כמה נשים שכבתי ואם היו לי סטוצים וסיפרתי לה ששכבתי רק עם 4 בנות זוג רציניות של מספר שנים שהיו לי מגיל 18 וזה בא רק מתוך אהבה בחיים לא היו לי יזיזות או משהו כזה והיה לי הרבה הזדמנויות לשכב אבל אני לא מסוגל להיות עם משהי שאני לא אוהב סתם ללילה אחד ככה אני פועל לפי מה שאני מאמין שצריך להיות.
במהלך הקשר היא הייתה זורקת כל מיני הערות ורמזים
שהרגיש לי מבפנים שהיא הייתה עם לא מעט גברים ובפעם האחרונה שהיא שאלה אותי מה לא היה לך אף פעם סטוץ? אמרתי לה מאמי תספרי לי עם כמה את היית לשם שינוי? ואז היא לא רצתה כל כך להגיד התחילה לבכות ולהגיד לי מזה משנה שתחשוב עלי דברים שאני שרמוטה? כי זה לא נכון ואז היא סיפרה שהיא שכבה עם 24 גברים שמתוכם 7 היו חברים שלה והראשון היה בגיל 16 וחלק זה דייטים או סטוץ חד פעמי או יזיזים שהיו לה.
עכשיו אני מבין שבדור של היום בנות כבר מגיל 15 שוכבות וגם לבנות כמונו יש צרכים והכל אבל באני מאמין שלי קשה לי עם זה, קשה לי שאני זוכר שהיינו נערים תמיד היו בשכונה כמה בנות שהיה להם שם של ״נותנות״ ששכבו עם כל השכונה ותמיד החברים היו מזלזלים בהן וצוחקים עליהן מאחורי הגב ואומרים עליהם שהם זונות ובחיים הם לא יקחו בנות כאלה ברצינות ושהם שוות רק זיון חד פעמי. וכאב לי על אותן בנות ולא אהבתי את ההתנהגות הזולה הזאת העדפתי לשכב עם חברה שאני אוהב מכבד ומעריך.
ושהיא מספרת לי שהיא שכבה ככה זה מחזיר אותי אחורה לאותן בנות ואני אומר לעצמי רגע מה בסוף אני אהיה עם בחורה כזאת כמו אותן בנות? היא סיפרה לי שהיא הייתה חרמנית היא הייתה שולחת ליזיז שלה סמס שיבוא אליה לבית, שהיא אמרה לי את זה כמעט התפחלצתי לא ידעתי איפה לקבור את עצמי ממש נגעלתי ממנה.
אני כבר שבוע בדאון רציני ולא מצליח להפסיק לחשוב על זה, אני יודע שיש כאלה שיגידו שהעבר לא משנה אבל לי הוא כן משנה וחשוב לי לדעת עם מי אני הולך אולי לחיות כל החיים ומול איזה בחורה אני עומד.
היא חושבת ששיחררתי מזה אבל היא לא יודעת שזה הוריד לי ממנה מאוד ואני מעורער לגבי המשך הזוגיות איתה.
מה עושים :-(

מה אני צריך לעשות לגבי המשך הזוגיות איתה

להיפרד וללכת עם ה״ אני מאמין שלי״
 
517
להישאר איתה ולשכוח מהעבר
 
153
לשתף אותה בתחושות ולנסות להתגבר ביחד
 
274

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (70) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות

-->